» » عصر امروز به منظور بررسی آخرین وضعیت امداد رسانی به سیل زدگان: رئیس جمهور وارد روستای چن سولی شهرستان آق قلا شد و با مردم منطقه گفتگو کرد

عصر امروز به منظور بررسی آخرین وضعیت امداد رسانی به سیل زدگان: رئیس جمهور وارد روستای چن سولی شهرستان آق قلا شد و با مردم منطقه گفتگو کرد

صر امروز به منظور بررسی آخرین وضعیت امداد رسانی به سیل زدگان:

رئیس جمهور وارد روستای چن سولی شهرستان آق قلا شد و با مردم منطقه گفتگو کرد

رئیس جمهور وارد روستای چن سولی شهرستان آق قلا شد و با مردم منطقه گفتگو کرد

به  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان وبه نقل ازروابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا٬ عصر امروز چهارشنبه هفتم فروردین ماه٬ دکتر حسن روحانی، رییس جمهور به همراه تنی چند از وزاری کابینه دولت دوازدهم٬ آیت الله نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان و  میرمحمد غراوی، سرپرست استانداری گلستان با حضور در روستای چن سولی از توابع بخش وشمگیر شهرستان آق قلا ضمن بازدید از این منطقه سیل زده٬از نزدیک با مردم این روستا٬گفتگو کرد.

رئیس جمهور در این بازدید با توضیحات وزیر کشور و دیگر مسئولین در جریان روند امداد رسانی و اسکان موقت مردم و تلاش‌های انجام شده برای رفع مشکلات و جبران خسارت‌های ناشی از سیل در این منطقه قرار گرفت.

رئیس جمهور در جمع مردم روستای چن‌سبلی از توابع شهرستان آق‌قلا تصریح کرد: ملت ایران در غم و رنج مردم مناطق آسیب‌دیده از سیل شریک هستند و امروز همه در ایران به فکر گلستان، آق‌قلا و روستاهای آن و دیگر شهرها و روستاهایی هستند که روزهای سختی را گذرانده‌اند.

دکتر حسن روحانی اظهار کرد: می دانیم سیل و مشکلات همیشه سخت بوده و در روزهای اول سال و عید سخت‌تر است. مردم این منطقه خود را برای دید و بازدید از روستاهای اطراف و اقوام‌ آماده کرده بودند که با این مشکلات مواجه شدند؛ اما نباید آن را به فال بد تلقی کنند.
وی افزود: درست است که شما در غم و رنج و مشکلات بودید و هستید، اما اصل باران خداوند نعمت برای همگان است ولو اینکه برای عده‌ای از مردم سختی و مشکلاتی را ایجاد کرده است؛ خداوند این را جبران خواهد کرد.
رییس جمهور گفت: دولت به عنوان خادم و نماینده مردم وظیفه خود می‌داند که با تمام توان در کنار شما باشد و به شما قول می‌دهم همه روستاها و جاهایی که در استان گلستان رنج و خسارت دیدند را به حول و قوه الهی و با کمک مردم، درست خواهیم کرد.
رئیس جمهور ادامه داد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مسئول است همه خانه‌هایی که آسیب دیده و خانه‌هایی که نمی‌شود در آن زندگی کرد را تخریب کرده و خانه‌ها از نو برای مردم بسازد.
روحانی خاطرنشان کرد: در این زمینه علیرغم اینکه برای ما سال سختی از نظر بودجه و مشکلات است، اما در عین حال از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.
رئیس جمهور با تقدیر از تلاش‌های وزیر کشور، مسوولان استان، سپاه و ارتش و همه نیروهایی که به کمک و امداد مردم آمدند، گفت: مطمئن باشید که این یاری و کمک را با همدلی مردم ایران، دولت و نیروهای مسلح ادامه خواهیم داد.

رئیس جمهور وارد روستای چن سولی شهرستان آق قلا شد و با مردم منطقه گفتگو کرد

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 91
بازدید دیروز: 167
بازدید ماه:96026
بازدید سال:96026
بازدید کل:6708650

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  30 فروردین 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس