» » پرداخت كمك هزينه تلفن‌همراه براي كدام گروه از كاركنان دولت مجاز است؟

پرداخت كمك هزينه تلفن‌همراه براي كدام گروه از كاركنان دولت مجاز است؟

پرداخت كمك هزينه تلفن همراه تا ۳۰ هزار تومان در ماه به مديران و كارمنداني كه بنا به شرايط خاص بايد به طور مستمر در دسترس باشند، به تشخيص رييس دستگاه اجرايي يا مقام مجاز از طرف وي مجاز است.

پرداخت كمك هزينه تلفن‌همراه براي كدام گروه از كاركنان دولت مجاز است؟

 

به گزارش مركز اطلاع رساني ، روابط عمومي وامور بين الملل سازمان برنامه و بودجه كشور براساس ماده ۱۴ ضوابط اجرايي بودجه ۱۳۹۸ كه به تصويب هيات وزيران رسيده، پرداخت كمك هزينه تلفن همراه تا ۳۰ هزار تومان در ماه به مديران و كارمنداني كه بنا به شرايط خاص بايد به طور مستمر در دسترس باشند، به تشخيص رييس دستگاه اجرايي يا مقام مجاز از طرف وي مجاز است.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 176
بازدید دیروز: 36729
بازدید ماه:176
بازدید سال:226096
بازدید کل:6838720

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  27 اردیبهشت 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس