» » دکتر نوبخت در جمع بسیجیان سازمان برنامه و بودجه کشور:كاهش اتكاي كشور به منابع نفتي با جديت دنبال مي شود

دکتر نوبخت در جمع بسیجیان سازمان برنامه و بودجه کشور:كاهش اتكاي كشور به منابع نفتي با جديت دنبال مي شود

امروز در شرايط دشوار جنگ اقتصادي داريم و سازمان برنامه و بودجه كشور نيز براي تمام شرايط كشور برنامه متناسب طراحي و تدوين كرده‌ است.

دکتر نوبخت در جمع بسیجیان سازمان برنامه و بودجه کشور:كاهش اتكاي كشور به منابع نفتي با جديت دنبال مي شود

 دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور در اجتماع بسيجيان اين سازمان و به مناسبت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازي خرمشهر با بيان اين مطلب افزود : در سال ۱۳۹۷ ، اعتبارات جاري را ۱۳ درصد بيشتر از سال قبل و اعتبارات عمراني را ۳۰ درصد افزون تر از سال ۱۳۹۶ پرداخت كرديم و با وجود تمام محدوديت‌هاي اقتصادي، پروژه‌هاي عظيمي را مانند راه آهن رشت و اروميه هم افتتاح كرديم.

به گزارش مركزاطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، وي با بيان اين‌كه امروز در شرايط ويژه‌اي به سر مي بريم، اظهار داشت: بي ترديد آنچه امروز در زمينه شرايط اقتصادي و تورم و نابساماني بازارهاي مختلف شاهد و ناظر هستيم، همه اينها آثار و برآيند استمرار جنگ است به صورتي سخت‌تر و تنها شكل آن از نظامي به اقتصادي تبديل شده است.
دكتر نوبخت تصريح كرد كه تمام اهتمام سازمان برنامه و بودجه كشور اين است كه به گونه‌اي برنامه‌ريزي و بودجه ريزي را انجام دهد و به فرجام برساند كه ميزان اتكاي كشور به منابع نفتي رو به كاهش نهد، به همين دليل برنامه اصلاح ساختار بودجه را در دستور كار قرار داديم و براي هر دستگاه، وظيفه و مأموريت مشخصي ترسيم خواهيم كرد .
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور در ادامه سخنان خود گفت : دشمن تمام  تلاش خود را براي تشديد فشار عليه ايران بكار بسته است، اما من به عنوان يك بسيجي و عضوي كوچك از نظام و دولت اعلام مي‌كنم كه همان‌طور كه خداوند متعال در قرآن شريف وعده داده است، حق متعال ما را تنها نخواهد گذاشت و ما با مقاومت و پايداري از اين شرايط دشوار گذر خواهيم كرد. 
فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 37810
بازدید دیروز: 41261
بازدید ماه:104134
بازدید سال:383110
بازدید کل:6995734

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  05 تیر 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس