» » دیدار مدیرمنطقه ای خبرگزاری ایرنا نمایندگی استان گلستان از روابط عمومی سازمان

دیدار مدیرمنطقه ای خبرگزاری ایرنا نمایندگی استان گلستان از روابط عمومی سازمان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان ، آقای کرمانی مدیر منطقه ای خبرگزاری ایرنا در استان گلستان با رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی و همکاران روابط عمومی سازمان دیدار کردند

در ابتدای این دیدار آقای دهنوی رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان ضمن خوش آمدگویی به آقای کرمانی حضور ایشان را در روابط عمومی سازمان مغتنم شمردند.

آقای کرمانی هم در این دیدار ضمن تبریک هفته روابط عمومی از اطلاع رسانی وعملکرد خوب روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان و همکاران این سازمان وبویژه جناب آقای روزبهان  ریاست محترم سازمان در ارتباط با سیل اخیر تمجید کردند.

دیدار مدیرمنطقه ای خبرگزاری ایرنا نمایندگی استان گلستان  از روابط عمومی سازمان

 


مدیر منطقه ای خبرگزاری ایرنا در باب اهمیت حرفه ی خبرنگاری و کار روابط عمومی گفت ، تمثیلی در حرفه ی خبرنگاری و روابط عمومی هست بدین مضموم که باید "یک خبرنگار اقیانوسی ازاطلاعات باشد به عمق یک سانت"چرا که خبرنگاران برای اینکه بتوانند در یک حوزه پوشش صحیحی از اخبار داشته باشند باید  از حداقل اطلاعات اولیه آن حوزه نیز آگاه باشند.
آقای کرمانی در ادامه ضمن تقدیر از اطلاع رسانی رسانه ها ،مطبوعات ،خبرگزاریها در خصوص وقایع سیل اخیر  در استان افزود : باید در عرصه رسانه ای نیز عنوانی بنام" مدیریت بحران رسانه ای " داشته باشیم که در مواقع بحرانی به مانند سیل اخیر و... اهالی رسانه ای بتواند در هم‌افزایی و اطلاع رسانی صحیح حوادث و... نقش و مسئولیت خطیر و مهمشان را ایفا نمایند .

مدیر منطقه ای خبرگزاری ایرنا ضمن اشاره به سال "رونق تولید " عنوان کرد ، در این شرایط جنگ اقتصادی عملکرد دولت به عنوان فرماندهی جنگ اقتصادی بسیار بسزاست و ادامه داد که دشمن هر آنچه در چنده داشت را رو کرده و باید در این شرایط با تصمیم گیرهای درست و صحیح ضمن خنثی سازی نقشه های مخرب اقتصادی نظام سلطه به یاری حق با سرافرازی از این معضلات پیش آمده عبور کنیم .

در ادامه آقای دهنوی ضمن گزارش کلی نسبت به عملکرد سازمان برنامه بودجه کشور و به تبع از آن سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان افزود: از همان روزهای ابتدایی سیل اخیردر استان،  آقای روزبهان به همراه همکاران سازمان با حضور به موقع در مناطق سیل زده وبازدید از خسارتهای انجام شده  به ابنیه ،تاسیسات ،مزارع کشاورزی ،راهها و.... در اکثر مناطق سیل زده و انعکاس آن به سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری تلاش نمود تا حد ممکن از آلام مردم سیل زده کاسته شود .

رئیس حوزه ریاست وروابط عمومی  سازمان عنوان کرد ،با پیگیریهای انجام شده ،ضمن حضور دکتر نوبخت  معاون محترم رئیس جمهور ورئیس سازمان برنامه وبودجه کشور به استان وبازدید از مناطق سیل زده اعتبارات ویژه ای به صورت تنخواه اولیه برای هزینه های سیل به استان ارسال نمودند.

دیدار مدیرمنطقه ای خبرگزاری ایرنا نمایندگی استان گلستان  از روابط عمومی سازمان

 

دیدار مدیرمنطقه ای خبرگزاری ایرنا نمایندگی استان گلستان  از روابط عمومی سازمان

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 37649
بازدید دیروز: 41261
بازدید ماه:103973
بازدید سال:382949
بازدید کل:6995573

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  05 تیر 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس