» » كارگاه آموزشي دو روزه برآورد خسارت‌هاي سيل و برنامه‌ريزي براي بازسازي با همكاري مشترك سازمان برنامه و بودجه كشور و برنامه توسعه ملل متحد برگزار مي شود

كارگاه آموزشي دو روزه برآورد خسارت‌هاي سيل و برنامه‌ريزي براي بازسازي با همكاري مشترك سازمان برنامه و بودجه كشور و برنامه توسعه ملل متحد برگزار مي شود

 

 كارگاه آموزشي دو روزه با عنوان "برآورد خسارت‌هاي سيل و برنامه‌ريزي براي بازسازي" با هدف تعريف برنامه‌هاي بازسازي و تخصيص منابع مالي مرتبط با سيل‌هاي اخير كشور از سوي سازمان برنامه و بودجه كشور برگزار مي شود. 
به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، دكتر سيد جواد قانع‌فر رييس امور نظام فني اجرايي، مشاورين و پيمانكاران سازمان مذكور با اعلام اين خبر افزود: برگزاري اين كارگاه آموزشي با استفاده از تجارب بين‌المللي و منطقه‌اي براي فعاليت‌هاي مرتبط با برآورد آسيب‌ها و نيازهاي بازسازي انجام مي‌پذيرد تا بر پايه اين اطلاعات و برنامه‌ريزي‌هاي مربوط صورت گيرد.
وي اظهار داشت: اين كارگاه آموزشي با همكاري مشترك سازمان برنامه و بودجه كشور و سازمان ملل متحد فعاليتي كارشناسي شامل آموزش، جمع اوري و تحليل اطلاعات و در نهايت پيشنهاد برنامه‌هايي داراي اولويت بازسازي در حوزه‌هاي آسيب‌ديده در استان‌هاي منتخب لرستان، خوزستان و گلستان برگزار مي‌شود.
به گفته دكتر قانع‌فر، اين كارگاه آموزشي در ۱۶ كا‌رگروه و در قالب جمع‌آوري اطلاعات و تحليل اطلاعات و با حضورنمايندگان تام‌الاختيار و مرتبط با اطلاعات سيل و برآورد خسارت‌ها به كار خود ادامه مي‌دهد.
شايان ذكر است كه اين كارگاه آموزشي درتاريخ‌هاي يازدهم و دوازدهم تيرماه سال جاري در محل مجتمع دربند سازمان برنامه و بودجه كشور برگزار خواهد شد.

 

كارگاه آموزشي دو روزه برآورد خسارت‌هاي سيل و برنامه‌ريزي براي بازسازي با همكاري مشترك سازمان برنامه و بودجه كشور و برنامه توسعه ملل متحد برگزار مي شود

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 25
بازدید دیروز: 598
بازدید ماه:171976
بازدید سال:450952
بازدید کل:7063576

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  25 تیر 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس