» » دکتر الهیار: برنامه های توسعه ای انسان محور موفق خواهند بود

دکتر الهیار: برنامه های توسعه ای انسان محور موفق خواهند بود

20 مهر 1394
  | 
  • Like
  • 0

دکتر الهیار: برنامه های توسعه ای انسان محور موفق خواهند بود

دکتر الهیار: برنامه های توسعه ای انسان محور موفق خواهند بود

 دکتر الهیار: برنامه های توسعه ای انسان محور موفق خواهند بود

 مهندس پیش قدم: توجه به آموزش نیروی انسانی رکن اصلی توسعه پایدار است
وطنی مدیر کل آموزش وپرورش استان: گلستان 2500 کلاس درس تخریبی دارد
تیرانداز مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان: مرکز آموزش فنی و حرفه ای نی تپه با نیت افزایش بهره وری در نیروی کار بخش کشاورزی استان تعریف گردیده است.
جلسه بررسی مشکلات و مسائل بخش های مختلف آموزشی با حضور دکتر الهیار رییس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و با حضور حسین پیش قدم رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، وطنی مدیر کل آموزش و پرورش استان، تیرانداز مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان، مخدومی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان و دکتر مسعودی رییس دانشگاه پردیس فرهنگیان استان در روز دوشنبه مورخ ششم شهریور ماه سال جاری برگزار گردید.
در این جلسه ضمن ارائه گزارشی توسط مدیران دستگاه اجرایی از وضعیت آموزش های عمومی و فنی و حرفه ای در استان به بررسی مشکلات و نیازهای این بخش ها پرداخته شد.
پیش قدم توجه نیازهای اساسی آموزش استان را جزو سیاست های اصلی برنامه ریزی در استان برشمرد و توسعه پایدار را حاصل توجه به آموزش نیروی انسانی در برنامه های توسعه ای دانست.
مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز از وجود 2500 کلاس درس تخریبی در استان خبر داد و افزود با توجه به رشد قابل ملاحظه دانش اموزان جدید الورود به نظام اموزش در سالهای آتی افزایش تراکم دانش اموز در کلاس جزو دغدغه های آینده ما در استان خواهد بود. ایشان ملی شدن اعتبارات اردوگاه دانش آموزی آشوراده را به عنوان تنها اردوگاه آبی-خاکی کشور خواستار شد.
مخدومی مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان از دو شیفته بودن 57درصد از کلاس های درس مرکزاستان خبر داد و اظهار امیدواری نمود با توجه به توزیع هدفمند اعتبارات سالهای 93 و 94 قدم های اساسی را در کاهش تراکم دانش اموزی در شهرهای پر جمعیت استان برای سال های آتی برداشته ایم.
در ادامه این جلسه تیرانداز مدیر کل اموزش فنی و حرفه ای استان گزارشی از روند اجرایی پروژه مرکز فنی و حرفه ای رشته های کشاورزی در نی تپه رامیان ارائه نمود و هدف از اجرای آن را افزایش بهره وری در نیروی شاغل در بخش کشاورزی و افزایش مهارت در بیکاران متقاضی شغل در بخش کشاورزی استان دانست.
دکتر مسعودی رییس دانشگاه فرهنگیان استان نیز از وضعیت فعلی و مشکلات دانشگاه گزارشی را برای حاضرین ارائه نمود و در ادامه اعضای جلسه با حضور در کانون طاها گرگان در مراسم بازگشایی دانشگاه در بهار علم و دانش شرکت نمودند.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 72
بازدید دیروز: 167
بازدید ماه:96007
بازدید سال:96007
بازدید کل:6708631

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  30 فروردین 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس