» » رئیس سازمان برنامه و بودجه استان: 64 پروژه در گلستان آماده واگذاری به بخش خصوصی است

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان: 64 پروژه در گلستان آماده واگذاری به بخش خصوصی است

توسط : dehnavi  |  بازدیدها : 874  | 
12 مهر 1395
  | 
  | 
نظرات : 0  | 
  • Like
  • 0

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گفت: ۶۴ پروژه بزرگ ملی و استانی در استان گلستان آماده واگذاری به سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه گلستان، مهندس حسین پیشقدم در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی استان که با حضور اسیتاندار گلستان برگزار شد، با اشاره به موضوع جذب سرمایه‌گذار و پروژه‌های قابل‌واگذاری استان تصریح کرد:  از این تعداد ۴۰ پروژه استانی و ۲۴ پروژه ملی آماده واگذاری است.

وی از ابلاغ اعتبارات عمرانی دستگاه‎های اجرایی استان گلستان در آینده نزدیک خبرداد و اظهار کرد: اعتبارات عمرانی دستگاه‎های اجرایی استان گلستان به‌زودی ابلاغ می‌شود.

پیشقدم افزود: از دستگاه‎های اجرایی انتظار می‌رود تا نسبت به بررسی ظرفیت‎های قانونی امسال و ردیف‎هایی که منجر به افزایش سهم‌بری استان می‎شود مبادرت کرده و توجه جدی داشته باشند.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی گلستان از تدوین سند مزیت‎های پیشرو دو دستگاه اجرایی استان خبر داد و تصریح کرد: تدوین سند مزیت‌های پیشرو چهار دستگاه اثرگذار استان (میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، جهاد کشاورزی، سازمان صنعت و معدن و شیلات) با توجه به نقش آن‌ها در تولید ناخالص ملی، بهره‌وری، رشد اقتصادی و ... همسو با اسناد بالادستی پیگیری شد.

وی به وضعیت این چهار دستگاه در تهیه و تدوین سند مزیت‎های پیشرو اشاره کرد و ادامه داد: میراث فرهنگی با برگزاری ۲۰ جلسه و تکمیل ۹۵ درصد از فرم یک و ۹۰ درصد فرم دو در وضعیت عالی و شیلات استان با ۲۵ جلسه و تکمیل ۷۵ درصد فرم یک و ۶۵ درصد فرم دو در وضعیت متوسط به خوب قرار دارد.

مهندس پیشقدم نقش این چهار دستگاه‎ اجرایی را در تولید ناخالص داخلی استان حائز اهمیت دانست و خاطرنشان کرد: بر مبنای این سند قرار است بدانیم وضعیت فعلی چگونه است و قرار است به کجا برسیم.

وی ادامه داد: ممکن است اولویت‌های سند پیشرو با مزیت‌های فعلی دستگاه اجرایی در اجرای برنامه‌ها متفاوت باشد اما مزیت‌های پیشرو ملاک عمل دستگاه‌های اجرایی است زیرا بر اساس ظرفیت‌های آینده استان و اسناد بالادستی و برنامه‌های ۱۴۰۴ تدوین‌شده است.

پیشقدم از لغو فعالیت کارگروه ساماندهی در استان خبر داد و بیان کرد: کارگروه واگذاری با مسئولیت مدیران دستگاه‌های اجرائی در حال فعالیت است که مدیران باید در این زمینه گزارش دهند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان در پایان یادآور شد: کمیته تلفیق تشکیل‌شده و سند مزیت‌های پیشرو میراث فرهنگی و شیلات گلستان برای اجرا در کارگروه اقتصادی استان طرح و پیگیری می‌شود.

لازم به ذکر است در چهارمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مدیران استانی به ایراد نقطه نظرات خود پیرامون مسائل مطرح شده پرداختند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان: 64 پروژه در گلستان آماده واگذاری به بخش خصوصی است

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان: 64 پروژه در گلستان آماده واگذاری به بخش خصوصی است

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان: 64 پروژه در گلستان آماده واگذاری به بخش خصوصی است

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 208
بازدید دیروز: 1107
بازدید ماه:208
بازدید سال:819655
بازدید کل:4891245

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس