» » مدیر اجرایی ستاد سرشماری شهرستان کردکوی: سرشماری، انعکاس مشکلات مردم به مقامات برنامه ریز کشور است

مدیر اجرایی ستاد سرشماری شهرستان کردکوی: سرشماری، انعکاس مشکلات مردم به مقامات برنامه ریز کشور است

توسط : dehnavi  |  بازدیدها : 1048  | 
15 مهر 1395
  | 
  | 
نظرات : 0  | 
  • Like
  • 0

مدیر اجرایی ستاد سرشماری شهرستان کردکوی در هشتمین  جلسه آموزشی و توجیهی دهیاران با حضور بخشدار مرکزی و شوراهای اسلامی و دهیاران بخش مرکزی با موضوع اجرای سرشماری عمومی نفوس و مسکن گفت : سرشماری به نوعی انعکاس مشکلات مردم به مقامات برنامه ریز و تصمیم ساز کشور می باشد و به همین منظور باید با تمام وجود با مسئولان  و ماموران سرشماری همکاری کرد .

مجتبی جمالی در خصوص تاثیر آمارثبت شده در سرشماری ها در تصمیم گیری کشور بیان داشت: اطلاعات و آمار مبنای همه تصمیمات برنامه ریزی در کشور بوده و برای آینده کشور اهمیت بسزایی دارد و  اهمیت سرشماری برای همه آحاد جامعه مهم و در سرنوشت کشور تاثیر گذار است .

مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن 95 شهرستان کردکوی  تصریح کرد : سرشماری نفوس و مسکن با دریافت اطلاعات دقیق و کامل از شاخصه های اصلی برای برنامه ریزی های توسعه ای کشور است که هر ده سال یکبار انجام و آخرین سرشماری در سال 1390 در ایران اجرا شد.

جمالی افزود : درصد رشد جمعیت ، نرخ بیکاری ، مهاجرت ، مسکن ، میزان شهرنشینی و بسیاری از اطلاعات مهم دیگر را می توان از طریق سرشماری بدست آورد که در برنامه ریزی مسئولان به خصوص در زمینه توسعه روستاها، تاثیرات شایانی  خواهد داشت .

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در راستای مشارکت حداکثری در سرشماری نفوس و مسکن گفت: معرفی افراد و مکانهای ویژه  برای  مردم و هماهنگی در تامین امکانات مورد نیاز در روستاها ، در جهت ثبت نام رایگان  سرشماری از طریق دهیاران و شوراها کمک موثری در اجرای برنامه های سرشماری خواهد داشت.

وی در پایان تاکید کرد : دهیاران در توجیه مردم در جهت همکاری تمام کمال با ماموران  در ثبت نام حضوری جهت دسترسی به اطلاعات صحیح و درست ، زمینه ارتقاء دقت در نتیجه سرشماری را فراهم سازند.

 

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 268
بازدید دیروز: 1107
بازدید ماه:268
بازدید سال:819715
بازدید کل:4891305

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس