» » سی و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

سی و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

توسط : dehnavi  |  بازدیدها : 332  | 
11 بهمن 1396
  | 
  | 
نظرات : 0  | 
  • Like
  • 0

سی و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی


دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان با بیان اینکه باید از تمام ظرفیت ها جهت ارائه خدمات و افزایش اشتغال استفاده کرد، اظهار کرد: با توجه به ظرفیت های تسهیلات موجود در سامانه کارا، می توان بخشی از متقاضیان ثبت نام کرده در سامانه بهین یاب را به آن ارجاع داد تا ضمن رفع مشکلات تولید کنندگان، زمینه رونق و رشد اشتغال را فراهم نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه استان، مهندس حسین پیش قدم در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان که با حضور استاندار گلستان برگزار شد، ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه ، تصریح کرد: نیروگاه سیکل ترکیبی برق شهرستان علی آباد کتول با استفاده از ظرفیت فایناسور می تواند به عنوان پروژه ای ارزشمند، امتیازات زیادی برای استان داشته باشد.

وی با اشاره به پروژه گردشگری آرمان طبیعت در ساحل بندرگز، یادآور شد: این پروژه یکی از مطالبات جدی مردم طی 15 سال اخیر است و با توجه به پیگیری های استاندار گلستان، موانع پیش روی این پروژه مرتفع گردیده و سرمایه گذاران عمانی می توانند به عملیات اجرایی را آغاز نمایند.

وی افزود: شیوه نامه پروژه های مهم و محوری در 3 بخش تهیه شده و از نظرات و پیشنهادات دستگاه های اجرایی در این زمینه استفاده خواهد شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان با اشاره به حضور سرمایه سرمایه گذارانی در حوزه شناورهای تفریحی، گفت: شرکت های سرمایه گذاری آمادگی حضور در عرصه گردشگری و حتی ایجاد و تکمیل زیر ساخت ها را دارند و البته این آمادگی نیز وجود دارد که برخی پروژه های گردشگری از ابتدا به ساکن واگذار شوند.

پیش قدم با بیان اهمیت پروژه سد نرماب، خاطر نشان کرد: 30 میلیارد وتمان جهت جابجایی روستاها در دریاچه د نرماب تخصیص یافته که طی روزهای آتی به استان ارائه خواهد شد.

وی یادآور شد: برخی مدیران دستگاه های اجرایی نبست به تفویض اختیار به ادارات شهرستانی خود اقدام کرده اند که لازم است دیگر دستگاه ها نیز اختیارات قابل تفویض را اعلام نمایند.

دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان، گفت: با توجه به اینکه در سامانه بهین یاب شرایط چک های برگشتی متقاضیان مورد توجه نیست اما تسهیلات با سود 18 درصد محاسبه می شود  و در سامانه کارا متقاضیان باید حساب های بدون مشکل داشته باشند اما سود تسهیلات 6 تا 8 درصد محاسبه می شود می توان متقاضیان سامانه بهین یاب را به سمت سامانه کارا ارجاع داد و از این طریق ضمن ارائه تسهیلات، نسبت به افزایش اشتغال زایی اقدام کرد.

لازم به ذکر است در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان برخی مدیران دستگاه های اجرای به ارائه گزارش پرداختند و موضوعات مورد بحث به تصویب ستاد رسید.

سی و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

 

سی و ششمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 101
بازدید دیروز: 752
بازدید ماه:47732
بازدید سال:810890
بازدید کل:4882480

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس