» » حضور دکتر روزبهان در جلسه شورای اداری شهرستان گمیشان:ترویج تفکر توسعه یافتگی و شناسایی ظرفیت ها و اولویت بندی منابع موجود بهترین راه برای رسیدن به توسعه است.

حضور دکتر روزبهان در جلسه شورای اداری شهرستان گمیشان:ترویج تفکر توسعه یافتگی و شناسایی ظرفیت ها و اولویت بندی منابع موجود بهترین راه برای رسیدن به توسعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان دکتر روزبهان رئیس سازمان در چلسه شورای اداری شهرستان گمیشان با ذکر این مطلب که ،ترویج تفکر توسعه یافتگی و شناسایی ظرفیت ها و اولویت بندی منابع موجود بهترین راه برای رسیدن به توسعه است افزود:شناسایی ظرفیت ها و امکانات ،امری لازم و ضروری برای استان می باشد.روزبهان گفت: استان گلستان به جهات متعدد دارای ظرفیت های بالا برای توسعه بوده که وجود دریا، بناهای ارزشمند، گردشگری و کشاورزی قستی از این ظرفیت ها می باشد.رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تصریح کرد: تاکنون بیش از 100 پروژه مهم و محوری استان بر اساس اولویت ها جهت توسعه استان شناسایی شده است.روزبهان یادآور شد: استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی جهت اجرایی شدن پروژه ها از برنامه های دیگری است که به عنوان یک اولویت مهم توسعه ای استان در حال پیگیری است.

 

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در بخش پایانی سخنان خود اشتغال را از برنامه های مهم در سطح استان برشمرد و گفت: تاکنون نزدیک به 12 هزار شغل در 6 ماهه نخست امسال  در سطح استان ایجاد شده است.

ا در این جلسه توماچ فرماندار شهرستان گزارشی از وضعیت شهرستان وپروژه های در حال ساخت ارائه نمودند.همچنین پس از پایان جلسه شورای اداری ،بر اساس برنامه زمانبندی شده تعدادی از پروژه های در دست انجام شهرستان مورد بازدید قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 711
بازدید دیروز: 232
بازدید ماه:27433
بازدید سال:879386
بازدید کل:4950976

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس