» » کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان گلستان

کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان ، هشتمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان  با حضور دکتر روزبهان رئیس سازمان ،دکتر هاشمی استاندار وتعدادی از مدیران عضو کارگروه در منطقه ویژه اقتصادی اترک برگزار شد،

کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان گلستان

 

در این جلسه دکتر هاشمی استاندار بیان اینکه در سال جاری تاکنون 139 میلیارد تومان تسهیلات به بنگاههای اقتصادی گلستان پرداخت شده است،اظهار کرد: این استان در زمینه پرداخت تسهیلات رفع موانع تولید رتبه سوم کشور را کسب کرده است. تصریح کرد:دستگاههای اجرایی استان بخصوص بانکها از کارگروه تسهیل حمایت کامل کرده و در پرداخت تسهیلات به بنگاهها تسهیل نمایند.

وی با اشاره به اینکه در سال مالی جاری به 15 واحد تولیدی به مبلغ 56 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت شده است،افزود:گلستان در این زمینه تاکنون بعد از البرز در رتبه دوم کشور قرار دارد.
استاندار گلستان با بیان اینکه امسال منابع بانکی نسبت به مصارف بانکی از اسفند سال قبل بهبود یافته است،یاد آور شد:سال97منابع بانکی تا تیر ماه 6.7 درصد رشد داشته و از میانگین کشور بیشتر است.
دکتر هاشمی وحدت، همدلی و کمک به صنایع داخلی از طرف بانکها را ضروری دانست و خاطر نشان کرد:اتحاد و همبستگی در برابر فشارها موجب پیشبرد اهداف اقتصادی خواهد شد.
وی مبلغ تسهیلات پرداختی استان را درسال گذشته 1200میلیارد تومان عنوان نمود و تصریح کرد: گلستان در سال 96 در پرداخت تسهیلات به بنگاههای اقتصادی رتبه چهارم کشور را کسب کرد که این آمار خوبی است.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه دستگاههای خدماتی جهت تسریع مشکلات شهرک صنعتی اترک تلاش بیشتری داشته باشند،افزود:در هر جلسه هرکدام از دستگاههای برق،گاز،آب،راه آهن و..گزارشی از کارهای انجام شده را به کارگروه ارائه نمایند.
دکتر هاشمی با بیان اینکه فشار ها و تحریم های آمریکا اتحاد مردم را بیشتر می کند،اظهار کرد: ما باید از این اتحاد جهت پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و استان استفاده خوبی داشته باشیم.
وی افزود: برنامه محوری دستگاه های اجرایی باید در سال 97 توسعه یابد و برنامه ریزی ها با هدف رشد اقتصادی، رونق تولید و افزایش اشتغال مد نظر باشد.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه مردم از ما صداقت را می خواهند افزود: مسئولین دستگاههای اجرایی با مردم بوده و مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند.
لازم به ذکر است در این جلسه قوانلو مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گزارشی از آخرین وضعیت پرداخت تسهیلات ارائه کرد.
همچنین در این جلسه مشکلات تعدادی از واحد های تولیدی بررسی و دستورات لازم جهت رفع مسائل آنان صادر شد.

کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان گلستان

 

کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید استان گلستان

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت


آمار بازدید
بازدید امروز: 112
بازدید دیروز: 167
بازدید ماه:96047
بازدید سال:96047
بازدید کل:6708671

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  30 فروردین 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس