» » دكتر نوبخت : پروژه‌هاي عمراني موتور محرك رشد اقتصادي است و در سال آينده با جديت اولويت‌بندي مي‌شود

دكتر نوبخت : پروژه‌هاي عمراني موتور محرك رشد اقتصادي است و در سال آينده با جديت اولويت‌بندي مي‌شود

يازدهمين جلسه ستاد تهيه و تدوين لايحه بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور به رياست دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس سازمان برنامه و بودجه كشور و با حضور جمعي از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي و معاونان و مديران اين سازمان و نمايندگاني از بخش خصوصي و دستگاه‌هاي ذي‌ربط در محل اين سازمان برگزار شد.

دكتر نوبخت : پروژه‌هاي عمراني موتور محرك رشد اقتصادي است و در سال آينده با جديت اولويت‌بندي مي‌شود

 


به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور و رييس اين سازمان در اين جلسه با بيان اين كه سال ۱۳۹۸ ويژگي‌هاي خاصي دارد، اظهار داشت: ما بايد از همه ظرفيت‌هاي موجود كشور و با در نظر گرفتن محدوديت‌ها و تنگناها، زمينه رشد اقتصادي مطلوب را فراهم آوريم. 
وي افزود: بي‌ترديد سال آينده از رقم بودجه اعتبارات عمراني چيزي را كسر نمي كنيم و استدلال‌مان اين است كه سهم اعتبارات عمراني در تحقق رشد اقتصادي كشور، قابل توجه و اساسي است.
دكتر نوبخت با اشاره به شيوه‌هاي مختلف مديريت بودجه گفت: در سال ۱۳۹۸ در عين حال كه هيچ طرح قابل‌ دفاعي را رد نخواهيم كرد، از شيوه بودجه‌ريزي غلتان بهره خواهيم برد، به اين مفهوم كه با وجود محدوديت منابع، به تغيير منابع و تغيير روش‌هاي تخصيص منابع انديشه خواهيم كرد.
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور با تصريح بر اين نكته كه بايد به فكر خلق منابع جديد هم باشيم، اظهار داشت: تمام دغدغه دولت اين است كه بودجه سال آينده بايد قادر باشد هم رشد اقتصادي را محقق كند و هم مشكل اشتغال را مرتفع نمايد، به همين دليل در مديريت طرح‌هاي عمراني، اولويت‌بندي مي‌كنيم.
وي تأكيد كرد كه طرح‌هاي عمراني موتور محرك رشد اقتصادي است و ضرورت دارد با تغيير زمينه و كاربري و نيز اقتصادي‌تر كردن پروژه‌ها، مديريت بهينه را در اين امر مهم دنبال كنيم.
دكتر نوبخت در خاتمه سخنان خود با قدرداني از زحمات و خدمات اعضاي ستاد تهيه و تدوين بودجه سال ۱۳۹۸ كل كشور، بر پيش بيني واقع بينانه منابع و نيز صرفه‌جويي افزون‌تر مصارف در بودجه سال آتي تصريح كرد.
شايان ذكر است كه در اين جلسه، گزارش كارگروه‌هاي تخصصي برنامه و بودجه ارايه شد.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 14264
بازدید دیروز: 862
بازدید ماه:23553
بازدید سال:1315105
بازدید کل:7927729

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  03 اسفند 1398

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس