» » سازمان مدیریت می‎تواند نقش مؤثری در تحقق نقشه راه توسعه گلستان داشته باشد

سازمان مدیریت می‎تواند نقش مؤثری در تحقق نقشه راه توسعه گلستان داشته باشد

09 مهر 1394
  | 
  • Like
  • 0

سازمان مدیریت می‎تواند نقش مؤثری در تحقق نقشه راه توسعه گلستان داشته باشد

مهندس محمود ربیعی در جلسه امضای تفاهم‌نامه استانداری با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان گلستان با بیان اینکه یکی از وعده‎های دکتر روحانی رئیس‌جمهور برای برگشت و احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی‎ در سراسر کشور محقق شده است، اظهار کرد: الحمدالله در استان گلستان با معرفی حسین پیش‌قدم به عنوان رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان و حمایت و همراهی استانداری گلستان فعالیت خود را آغاز کرده است.

 وی با بیان اینکه استاندار گلستان برای تحقق و استقرار این سازمان تاکید ویژه داشتند، تصریح کرد: در این راستا جلسات مختلفی از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گلستان و سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان برای راه‎اندازی این سازمان برگزار شده است.
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان گفت: انتظار می‎رود سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان گلستان با نیروی کارشناسی که در اختیار دارد نقش موثری در راه توسعه و تحقق نقشه راه استان بردارند.
 مهندس ربیعی خاطرنشان کرد: تاکنون شش جلسه مابین اینجانب و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان برای تعیین نیروهای و سرعت در اجرای ماموریت‎های محوله این سازمان برگزار شده است.
با احیای سازمان مدیریت شرایط مناسب برای برنامه‎ریزی در گلستان فراهم ‎می‎شود
 وی استفاده از مدیران و کارشناس متخصص در سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی را یکی از نکات بارز این سازمان خواند و گفت: با احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی در این استان امیدواریم شرایط مناسبی برای برنامه‎ریزی مطلوب بین دستگاه‎ها و دیگر بخش‎های استان فراهم ‎شود.
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان با تاکید بر اینکه برای انجام هر کاری نیاز به برنامه‎ریزی داریم، خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت ضمن هدف‎دار کردن فعالیت‎های بخش دولتی موجب خواهد شد برنامه‎های دستگاه‎های اجرایی استان با اهداف کلان بودجه و اعتبارات هماهنگ باشد.
 مهندس ربیعی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی به دنبال رشد و توسعه اقتصادی مطلوب در کشور است.
 وی اضافه کرد: احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی بارقه‎ای از امید در دل فعالان اقتصادی ایجاد کرده است تا در شرایط پساتحریم با نگاه مثبت و برنامه‎ریزی بلندمدت برای توسعه اقتصادی کشور گام بردارند.
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گلستان گفت: در شرایطی که شرکت‎های اقتصادی دنیا برای امر سرمایه‎گذاری در ایران به صف ایستادند احیای این سازمان بهترین فضا را برای ایجاد سرمایه‎گذاری، کارآفرینی و اشتغال‌زایی فراهم خواهد کرد.
 گفتنی است؛ براساس تصویب‌نامه شماره 206/93/12991 شورای‌عالی اداری مبنی بر احیای سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی و انتزاع از استانداری، طی نشستی و انعقاد توافق‌نامه فیمابین محمود ربیعی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار و حسین پیش‌قدم رئیس سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی، فعالیت‎های سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی استان گلستان شتاب بیشتری گرفت.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 181
بازدید دیروز: 712
بازدید ماه:4290
بازدید سال:849837
بازدید کل:8903487

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  06 آبان 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس