» » ۱۵ درصد افزايش حقوق سنواتي به اضافه ۵۰ درصد افزايش امتيازات فصل دهم براي حقوق كاركنان دولت در سال ۹۹

۱۵ درصد افزايش حقوق سنواتي به اضافه ۵۰ درصد افزايش امتيازات فصل دهم براي حقوق كاركنان دولت در سال ۹۹

دكتر محمدباقر نوبخت معاون رييس‌جمهور ورييس سازمان برنامه و بودجه كشور، در مراسم امضاي تفاهم‌نامه همكاري راه آهن و تعدادي از دستگاه‌هاي دولتي و شركت‌هاي خصوصي با اشاره به توسعه شبكه ريلي به مراكز استان‌هاي همدان، آذربايجان غربي، گيلان و كرمانشاه و همچنين آذربايجان شرقي از مسير جديد، گفت: اين اتفاقات در دومين سال تحريم‌ها رخ داد.

 


به گزارش مركز اطلاع‌رساني، روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، وي با تأكيد بر اين‌كه سياست اقتصاد مقاومتي در توسعه شبكه ريلي براي دولت يك راهبرد است، افزود: علاوه بر ۶۰ هزار ميليارد توماني كه در سال جاري به پروژه‌هاي عمراني پرداخت شد و اغلب براي طرح هاي ريلي بود، از محل صندوق توسعه ملي نيز به إذن رهبر معظم انقلاب اسلامي، براي احداث راه‌آهن ۶۰۰ كيلومتري چابهار- زاهدان وام گرفتيم و براي اين پروژه پول نقد در اختيار داريم.
رييس سازمان برنامه و بودجه كشور افزود: خط آهن يزد به شيراز متصل نيست كه تا سال آينده از مسير اقليد به يزد، اين دو شهر به يكديگر متصل شده و گردشگران مي‌توانند با قطار از يزد به شيراز بروند.
دكتر نوبخت با اشاره به اين‌كه دولت بر سر پيمان خود مبني بر افتتاح آزادراه هاي تهران-شمال و همت-كرج تا پايان سال جاري ماند و آن را عملي كرد، گفت: در نه ماه امسال ۸۰۰ هزار فرصت شغلي جديد ايجاد شد.
به گفته معاون رييس‌جمهور، براي اجراي هشت برنامه مهم دولت، يك ميليارد دلار از صندوق توسعه ملي وام گرفتيم، اما تاكنون تنها ۲۰ درصد آن را توزيع كرده‌ايم.
وي در ادامه سخنان خود گفت:  در حال حاضر پنج هزار و ۵۰۰ ميليارد تومان پول نقد داريم كه هنوز توزيع نكرده‌ايم، چون قرار نيست پول‌افشاني و پول‌پاشي كنيم.
دكتر نوبخت با تأكيد بر اين‌كه كساني كه از محل تبصره ۱۸ قانون بودجه ۹۷ در صنعت ريلي سرمايه‌گذاري كرده‌اند، بدانند كه به تسهيلات و منابع خود خواهند رسيد، گفت: از كارمندان نيز غافل نبوده‌ايم و حقوق آنها در سال آينده افزايش مي‌يابد.
وي تأكيد كرد: تا پايان امشب همه دستگاه‌ها منابع لازم براي حقوق اسفند ماه كارمندان را دريافت خواهند كرد.
دكتر نوبخت در حاشيه اين مراسم درباره ميزان افزايش حقوق كاركنان دولت در سال ۹۹ گفت: ۱۵ درصد افزايش حقوق سنواتي به اضافه ۵۰ درصد افزايش امتيازات فصل دهم براي حقوق كاركنان دولت در سال ۹۹ در نظر گرفته‌ايم.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 52
بازدید دیروز: 770
بازدید ماه:19057
بازدید سال:477050
بازدید کل:8530700

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  03 خرداد 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس