» » حضور رئیس سازمان در دومین جلسه شورای اداری استان

حضور رئیس سازمان در دومین جلسه شورای اداری استان

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان،آقای عابدی رئیس سازمان بعد از ظهر امروز شنبه ۱۱ مرداد در دومین جلسه شورای اداری استان که در استانداری استان تشکیل شد حضور یافت.

حضور رئیس سازمان در دومین جلسه شورای اداری استان

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه یکی از موضوعاتی که باید با استفاده از ظرفیت مجمع نمایندگان استان به نتیجه لازم برسد ایجاد منطقه آزاد اینچه برون است که ظرفیت بزرگی برای اشتغال و ایجاد صنایع تبدیلی است که می تواند مانع خام فروشی شود و همچنین با توجه به امتیازات معافیت های مالیاتی عاملی در جهت جذب سرمایه گذار باشد.

دکتر حق شناس خاطرنشان کرد:در هفته دولت سال جاری اولین اکتشاف نفت در گلستان آغاز می شود و اگر چنانچه به نتیجه لازم دست یابیم می توانیم در آینده شاهد استقرار پالایشگاه و صنایع وابسته به نفت در گلستان باشیم.

استاندار گلستان با قدردانی از کادر درمانی و پزشکان و پرستاران استان در مقابله با ویروس کرونا گفت در حال حاضر ساخت پنج بیمارستان در استان پیگیری می‌شود که با ایجاد این مراکز درمانی ما به متوسط برخورداری از تخت بیمارستانی در کشور می رسیم. استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور و تحریم های بین المللی علیه ملت ایران یادآور شد بر اساس اعلام بانک مرکزی تورم در سال ۹۷ که تحریم ها علیه کشور از سرگیری شد به ۳۱ درصد در سال گذشته به ۴۱ درصد رسید اما در ۴ ماهه اول امسال کاهش یافت و به ۲۶.۵درصد رسید.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 199
بازدید دیروز: 1260
بازدید ماه:15250
بازدید سال:318882
بازدید کل:9408850

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  09 مرداد 1400

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس