» » مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان:تمدید مجدد گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره و مدیریت طرح

مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان:تمدید مجدد گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره و مدیریت طرح

مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان:تمدید مجدد گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره و مدیریت طرح

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، هادی کلانتری مدیر نظام فنی و اجرایی و دبیرخانه شورای فنی استان اعلام کرد، وفق ابلاغیه شماره 490563 مورخ 17‏/09‏/1399 رئیس محترم امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران سازمان برنامه و بودجه کشور و به منظور حفظ سلامت جامعه، جلوگیری از انتشار بیماری و مراجعه حداقلی متقاضیان به سازمان های مدیریت و برنامه ریزی، اعتبار گواهینامه های صلاحیت شرکتهای حوزه خدمات مشاوره و مدیریت طرح با شرایط ذیل، تمدید می گردد:

  1. اعتبار گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره که در سال 1399 منقضی شده و یا می‌شوند، از تاریخ انقضاء به مدت چهار ماه تمدید می‌گردد.
  2. اعتبار گواهینامه صلاحیت خدمات مشاوره‌ای که توسط امور نظام فنی اجرایی، مشاورین و پیمانکاران صادر و در سال 1399 منقضی شده و یا می‌شوند و هیچ گونه تغییری در اعضای هیات مدیره و تمامی افراد امتیازآور شرکت نداشته باشند، از تاریخ انقضاء به مدت یک سال تمدید می‌گردد.
  3. در صورتیکه شرکت‌های فوق دارای گواهینامه صلاحیت خدمات مدیریت طرح باشند، تاریخ انقضای این گواهینامه‌ها نیز بصورت خودکار مطابق با گواهینامه مشاوره تغییر می‌یابد.

لازم به ذکر است مبنای تاریخ انقضاء گواهینامه، پایگاه اطلاع رسانی عوامل نظام فنی و اجرایی کشور (سامانه ساجار به آدرس sajar.mporg.ir) می باشد.

 

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 1698
بازدید دیروز: 3819
بازدید ماه:27252
بازدید سال:988065
بازدید کل:11208646

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  09 مهر 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس