» » رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور: بهترین راهکاری که می توان با آن با حداقل نقدینگی تولید را افزایش داد استفاده از همراهی مردم و بنگاه های کوچک اقتصادی است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور: بهترین راهکاری که می توان با آن با حداقل نقدینگی تولید را افزایش داد استفاده از همراهی مردم و بنگاه های کوچک اقتصادی است.

23 اردیبهشت 1395
  | 
  • Like
  • 0

به  گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان سردار محمد رضا نقدی که در چهارمین جلسه فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان حضور پیدا کرده بود گفت :حضور مردم وهمراهی آنها در فعالیتهای کوچک اقتصادی می تواند نقش اساسی در به تحقق رسیدن سیاستهای اقتصاد مقاومتی و افزایش نقدینگی تولید داشته باشد

وی با اشاره به ظرفیت های استان بر ضرورت وجود صنایع تبدیلی تاکید کرد و گفت: صادرات و بازار در کنار تولیدات از اهمیت بالایی برخوردارند و استان گلستان می تواند از ظرفیت بازارهای آسیای میانه و روسیه نیز استفاده کند.

وی افزود:صنایع راکد کشور با راه اندازی و فعال شدن گروه های جهادی صنعتی و برنامه ریزی مناسب از بحران های گرفتار شده، خارج می شوند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح به صورت آزمایشی از مدتی قبل آغاز شد و با توجه به نتایج مثبت و ثمرات زیاد آن در راه اندازی واحدهای صنعتی مشمول طرح، به زودی اجرای آن با ساز و کارهای مناسب اندیشیده شده در سراسر کشور آغاز خواهد شد. 

سردار نقدی بیان کرد: گروه های جهادی پیش از این در بخش های سازندگی مناطق محروم فعالیت داشتند که از این پس گستره فعالیت های این گروه ها بیشتر می شود. 

رییس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه بر لزوم توسعه هر چه بیشتر طرح های مرتبط با اقتصاد مقاومتی تاکید کرد و گفت: این طرح در برخی کشورهای دنیا با موفقیت اجرا شد که لازم است با هدف کاهش هرچه بیشتر بیکاری و افزایش درآمدها در کشور توسعه یابد. 

نقدی ادامه داد: یکی از اهداف اجرای این طرح، تمرکز هر شهر و منطقه به فعالیت و تولید یک محصول است. 

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: به جای تمرکز سرمایه ها برای احداث یک واحد تولیدی بزرگ، به دنبال گسترش کارگاه های کوچک خانگی در مناطق مختلف هستیم. 

 

 

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور: بهترین راهکاری که می توان با آن با حداقل نقدینگی تولید را افزایش داد استفاده از همراهی مردم و بنگاه های کوچک اقتصادی است.

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 719
بازدید دیروز: 2599
بازدید ماه:9633
بازدید سال:829322
بازدید کل:8882972

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  10 مهر 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس