» » نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به وعده‌های دولت در سفر به استان افزود: دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به وعده‌های دولت در سفر به استان افزود: دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد

30 اردیبهشت 1395
  | 
  • Like
  • 0

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان آیت‌الله سید کاظم نورمفیدی پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان که با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور در سالن اجتماعات راه آهن اینچه‌برون برگزار شد، اظهار کرد: بنده خوشحال هستم که دولت در دست یک فرد روحانی توانمند، با شخصیت، دلسوز و آگاه قرار دارد و همکاران‌شان نیز همین‌گونه هستند .این دولت جایی که می‌توانند قول می‌دهند و هر جایی که نمی‌تواند وعده‌ای به کسی نمی‌دهند.

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به وعده‌های دولت در سفر به استان افزود: دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند مسئله «آشوراده» نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد

 

نماینده ولی فقیه در گلستان با اشاره به وعده‌های دولت در سفر به استان افزود: دولت به وعده‌هایی که داده عمل کند ومسئله آشوراده نباید اینقدر کش و قوس پیدا می‌کرد.

نورمفیدی با بیان اینکه راه‌اندازی منطقه آزاد می‌تواند در توسعه استان موثر باشد، گفت: مسائل گردشگری نیاز به سرمایه‌گذاری چندانی نمی‌خواهد اما می‌تواند اقتصاد استان را بچرخاند.

وی اظهار کرد: عده‌ای هستند که در کار دولت مانع‌تراشی و سنگ‌اندازی می‌کنند که امیدواریم خدا آنها را اصلاح کند چرا که کشور نیاز به همگرایی و همدلی دارد.

نومفیدی بر لزوم همکاری دولت و مجلس برای حل مشکلات تاکید کرد و گفت: مجلس دهم با دولت دست به دست هم داده و برای حل مشکلات مردم تلاش مضاعف کنند.

وی با بیان اینکه مشکلات اقتصادی مهمترین مسئله جهانی است، تصریح کرد: همه مسائل و مشکلات اجتماعی ریشه‌های اساسی دارد که مسئله اقتصادی مهمترین مشکل فعلی است که باید به صورت ریشه‌ای برطرف شود.

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 791
بازدید دیروز: 1051
بازدید ماه:57108
بازدید سال:566172
بازدید کل:8619822

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  14 تیر 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس