» » نشست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان با همکاران روابط عمومی

نشست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان با همکاران روابط عمومی

نشست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان با همکاران روابط عمومی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، عابدی رئیس سازمان، روز چهارشنبه، 27 اردیبهشت 1402، با رئیس حوزه ریاست و روابط عمومی و همکاران این حوزه  به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی به دیدار و گفتگوی صمیمانه پرداختند. 

در این دیدار عابدی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان، ضمن تبریک به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات، از همدلی، انسجام و تلاش های فراوان همکاران روابط عمومی سازمان در طی سنوات قبل و در سال 1402 تشکر و قدردانی نمود. 

وی در ادامه، ضمن بیان اینکه روابط عمومی، اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران، کارکنان و جامعه است، افزود: توسعه اجتماعی و فرهنگی یک جامعه در گرو توزیع عادلانه اطلاعات، روشن‌گری افکارعمومی، مردم مداری و احترام به حقوق انسان ها به منظور افزایش سطح مشارکت مردمی محقق می شود که ماموریت انجام آن به عهده روابط عمومی سازمان‌ هاست.

عابدی تصریح کرد: نقش برجسته روابط عمومي در هر مجموعه اي به عنوان آينه اي شفاف در دريافت و انعكاس واقعيت ها بر كسي پوشيده نيست و طراوت و بالندگي در تعامل سازمان ها و جامعه، هنر بزرگ روابط عمومي است.

رئیس سازمان اظهار کرد: ارتباطات معقول و منطقی براساس ارزش های سازمان و جامعه، عمده ترین عامل توسعه انسانی و سازمانی است و روابط عمومی با تلاشی آگاهانه موجب خلق جامعه ای انسانی تر بر مبنای همیاری گسترده تر است و گسترش دهنده ژرفای معنای روابط انسانی است.
عابدی تأکید کرد: همکاران خدوم روابط عمومی مشعل داران توسعه ارتباطی هستند و با الهام از دانش ارتباطات که الفبای آن هم افزایی، هم اندیشی، همسویی، همنوایی، همگرایی و ابتکار و امید، قانونمندی، هدفمندی و هوشمندی و صداقت و امانتداری در مسیر حفظ مصالح سازمان در جهت انجام رسالتی خطیر که توسعه روابط عمومی می باشد؛ در مسیر خدمت به نظام کشور گام بر می دارند.
در پایان عابدی گفت: بار دیگر برای کلیه فعالان این عرصه، آرزوی سلامتی داشته و امیدوارم شاهد موفقیت یکایک شما همکاران گرامی در مسیر اعتلای اهداف سازمان باشیم و توفیق روزافزون و تداوم بهروزی و موفقیت را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم. امید است با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری و در سایه توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، در عرصه توسعه اطلاعات و ارتباطات در استان گلستان در جهت تحقق اهداف متعالی استان، انعکاس دهنده موفقیت ها و مسیر رو به رشد پیشرفت و توسعه استان باشید.

نشست رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان با همکاران روابط عمومی

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 2709
بازدید دیروز: 4817
بازدید ماه:46181
بازدید سال:294814
بازدید کل:12258915

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  13 خرداد 1402

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس