» » 70 درصد از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی در استان درحال اجرا می باشد

70 درصد از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی در استان درحال اجرا می باشد

به گزارش روابط عمومی سازمان برنامه وبودجه حسین پیشقدم  رئیس سازمان در چهارمین جلسه شورای اداری استان گلستان که با حضور وزیر کشور انجام شد اظهار کرد: تا کنون 13 جلسه ستاد راهبردی اقتصاد مقاومتی در استان تشکیل شده که حاصل این جلسات تصویب 87 مصوبه بوده که 60 مصوبه آن اجرا شده و 27 مصوبه در حال اجرا است.

70 درصد از مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی در استان درحال اجرا می باشد

 

وی ادامه داد: تفاهمنامه‌ای با بانک سینا برای فعالیت آبزی‌پروری منعقد شده و پروژه 50 هزار هکتاری زه‌کشی اراضی شور و لب شور استان گلستان با همکاری قرارگاه خاتم‌الأنبیا در حال اجرا است.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان خاطرنشان کرد: افزایش سهم محرومیت‌زدایی استان و اجرای هشت طرح مشارکتی در کمیته اجرایی استان با 17 میلیارد تومان اعتبار در حال اجرا است که 6 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

پیشقدم تأکید کرد: کلنگ بندرخشک با حضور معاون اول رییس جمهور  زده شد اما برای بهره برداری لازم نیاز به 500 میلیارد تومان سرمایه است که تا کنون تنها 35 میلیارد تومان آن محقق شده است.

وی اضافه کرد: ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان با 6 کمیته در حال فعالیت است که چهار کمیته در قالب ارکان اصلی اقتصاد مقاومتی فعالیت می کنند و برای عملکرد بهتر این ستاد دو کمیته دانش بنیانی و کمیته تأمین و تخصیص منابع و پرداخت به مجموع کمیته های ستاد اضافه شده است.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی استان  بیان کرد: تا به امروز 100 درصد از 93 پروژه ابلاغی برش استانی شده در ستاد اقتصاد مقاومتی استان تصویب شده که حتی 58 پروژه دیگر را جدید تعریف کردیم.

وی در پایان متذکر شد: تاکنون 64 پروژه را در صلاحیت واگذاری به بخش خصوصی دیدیم که چهار پروژه ملی و 24 پروژه استانی بوده است که تاکنون دو پروژه واگذار شده و هشت پروژه در حال واگذاری است.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 3625
بازدید دیروز: 5819
بازدید ماه:41592
بازدید سال:1596320
بازدید کل:11816901

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  05 بهمن 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس