» » نورانی رئیس سازمان: تعاملات حداکثری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با دستگاه های اجرایی
به دستاوردها و نتایج خوبی برای توسعه استان نائل شده ایم

نورانی رئیس سازمان: تعاملات حداکثری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با دستگاه های اجرایی

نورانی رئیس سازمان: تعاملات حداکثری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان با دستگاه های اجرایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان،نورانی رئیس سازمان،امروز دوشنبه 23 بهمن ماه،در طی نشست با پایگاه خبری تصریح کرد:سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان،تعاملات حداکثری با دستگاه های اجرایی دارد،افزود:افزایش تعاملات،می تواند راهگشای حل بسیاری از مسائل توسعه ای استان باشد و با هم افزایی و افزایش همکاری می توانیم اتفاقات مثبتی را در استان رقم بزنیم.

رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان خاطرنشان کرد:همه توان خود را برای توسعه پایدار استان،با توجه به مصوبات و دستاوردهای خوبی که داشته ایم مورد استفاده قرار داده که اجرای آن می تواند منجر به تحولات مثبت وسازنده در تحقق رشد اقتصادی استان باشد.

نورانی رئیس سازمان بیان کرد:معتقدم که خدمات حداکثری به استان و پاسخگویی مناسب به مردم،با تعاملات حداکثری امکان پذیر می باشد و در طول خدمت به مردم عزیز استان،تجربه ثابت کرده است که به دستاوردها و نتایج خوبی برای توسعه استان نائل شده ایم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در ادامه مصاحبه تاکید کرد:نگاه و رویکردم،تعامل با همه دستگاههای استان است و همیشه بر همکاری با دستگاه ها تلاش کرده ام و خوشبختانه این تعاملات در بهترین وضعیت می باشد.

لازم به ذکر است؛نورانی رئیس سازمان،تعامل با دستگاههای اجرایی را از نقاط قوت می داند و تاکید می کند برای افزایش بهره وری سازمانی و تعالی رشد بهره وری و تخصیص بهینه اعتبارات و منابع بودجه ای لازم است این تعاملات به صورت جدی دنبال شود تا به رشد و توسعه استان کمک نماید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در پایان مصاحبه،همکاری و تعامل فعالانه با سایر دستگاه های اجرایی به منظور پیشبرد و اهداف تعیین شده در سازمان را از اخص مسایل مطروحه دانست.

 

 

 

مطالب مشابه

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 2109
بازدید دیروز: 7026
بازدید ماه:71241
بازدید سال:2625330
بازدید کل:14589431

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  02 اسفند 1402

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس