» » حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در همايش رؤساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها و سازمان‌هاي تابعه
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور:تخصيص اعتبار صد درصدي استان‌ها در سال جاري

حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در همايش رؤساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها و سازمان‌هاي تابعه

حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان در همايش رؤساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها و سازمان‌هاي تابعه

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی،نورانی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان،در همایش یک روزه روسای سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانها و سازمان های تابعه سازمان برنامه و بودجه کشور با "رویکرد جهش تولید با مشارکت مردم" در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار شد،حضور یافت.

معاون رئيس‌جمهور و رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور، در همايش يك‌روزه رؤساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها و سازمان‌هاي تابعه سازمان برنامه و بودجه كشور با رويكرد جهش توليد با مشاركت مردم،گفت: اجراي پروژه‌هاي اولويت‌دار و توجه ويژه به مسائل اساسي در سطح استاني و ملي در اولويت كارها قرار بگيرد، به عنوان نمونه  نقاط حادثه خيز محورهاي حمل ونقل،  تامين به موقع داروهاي خاص و موضوعات اساسي از اين قبيل را به‌طور كلي رفع نموده و نسبت به برطرف كردن مشكلات مردم اهتمام ويژه داشته باشيد.

شيوه تصميم‌سازي خردمندانه با خردجمعي
معاون رئيس‌جمهور با اعلام اينكه به تسريع در تأمين مالي و تكميل پروژه‌هاي عمراني اهتمام بيشتري شود، افزود: سازمان برنامه و بودجه در سال جاري به همه تعهدهاي خود در تخصيص اعتبار صد درصد عمل مي‌كند.
رئيس سازمان برنامه و بودجه گفت: هدف ما از برگزاري اين جلسات به اشتراك گذاشتن نوآوري‌ها، خلاقيت‌ها و استفاده از خرد جمعي در خدمت‌رساني به مردم است.
وي ادامه داد: اشتراك اطلاعات كمك مي‌كند ظرفيت برنامه‌ريزي و اثرگذاري سازمان برنامه و بودجه مضاعف شود. 
تلاش مضاعف براي گره گشايي مشكلات مردم
دكتر منظور با اشاره به اينكه آقاي رئيس‌جمهور به ظرفيت برنامه‌ريزي و نقش نظارتي سازمان برنامه و بودجه عنايت دارند و معتقد هستند سازمان برنامه و بودجه بايد در حل مسائل كشور نقش موثر داشته باشد، تصريح كرد: هر چند اقدامات و كارهاي خوبي در سازمان انجام شده  و باعث دلگرمي و اميدآفرين است؛ اما چنين نگاهي به سازمان مسئوليت‌ها و وظايف ما را دوچندان كرده است، لذا با تلاش مضاعف مسير پيشرفت با سرعت بيشتر طي شود.
رئيس سازمان برنامه وبودجه افزود: با هم‌افزايي ستاد سازمان با استان‌ها و به‌كارگيري ظرفيت‌هاي ساير دستگاه‌ها، مسئله‌هاي برزمين مانده در استان‌ها با سرعت بيشتر برطرف شود. 
دكتر منظور تاكيد كرد: برخي فرايندها كه مشكل دارد سريع‌تر اصلاح شود تا گره‌گشاي كار مردم شود.
در اين همايش يك‌روزه، رؤساي سازمان‌هاي مديريت و برنامه‌ريزي استان‌ها به بيان ديدگاه‌ها و برنامه‌هاي اقتصادي و توسعه‌اي، با رويكرد جهش توليد با مشاركت مردم پرداختند.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 3401
بازدید دیروز: 12067
بازدید ماه:28882
بازدید سال:406321
بازدید کل:15450757

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  05 خرداد 1403

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس