» » برگزاری بیست وسومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان

برگزاری بیست وسومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه وبودجه استان گلستان بیست وسومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با حضور دکتر صادقلو استاندار و رئیس ستاد ،مهندس پیش قدم دبیر ستاد ،معاونین استاندار ومدیران دستگاههای اجرایی عضو ستاد برگزار گردید.

برگزاری بیست وسومین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان گلستان

 

در ابتداء جلسه مهندس پیش قدم رئیس سازمان برنامه وبودجه استان ودبیر ستاد اقتصاد مقاومتی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجرو تشکر از کلیه مدیران دستگاههای اجرایی که همکاری لازم رادر خصوص ارسال عملکرد پروژه های اقتصاد مقاومتی مربوط به حوزه کاری خودشان  درمرحله دوم را به دبیرخانه داشتند افزود.با توجه به نامه ارسالی از ستاداقتصاد مقاومتی کشور  مقرر گردیده است عملکرد 3 ساله اقتصاد مقاومتی در استان از تاریخ1392/11/29 لغایت 1395/11/29 تهیه وبرای گزارش عملکرد ریاست محترم جمهور به افکار عمومی، انتشار گردد.در ادامه دکتر صادقلو استاندار محترم استان ضمن تاکید بر همکاری لازم دستگاههای اجرایی در ارسال ونهایی کردن گزارش مربوط به پروژه های اقتصاد مقاومتی به دبیرخانه ستاد ،افزود این گزارش ملاک عمل استان بوده وانشاالله بتوانیم با همت وهمکاری شما عزیزان جایگاه خوبی در بررسی عملکرد ستادفرماندهی  اقتصاد مقاومتی کشور بدست بیاوریم.استاندار گلستان افزود از آنجائیکه گزارش ارسالی انتشار عمومی می شود وعملکرد دستگاههای اجرایی براساس سامانه نیپا راستی آزمایی می گردد سعی شود گزارش ها بر اساس واقعیتها و با صداقت تهیه وارسال گردد.

دکتر حسن صادقلو تصریح کرد: : با این وجود از جایگاه کنونی به دلیل پتانسیل های فراوان استان ،رضایت نداریم و می کوشیم با همت بیشتر دستگاه های اجرایی و تکمیل طرح های در دست اجرا علاوه بر ارتقا در جدول ارزیابی عملکرد کشوری گام بلندی برای توسعه و پیشرفت استان برداریم.

وی افزود: مسوولان استان اهتمام زیادی به تکمیل طرحهای مرتبط با این حوزه داشته و می کوشند با بهره مندی حداکثری از ظرفیت های موجود پروژه های مورد نظر را در کوتاه ترین زمان ممکن به سرانجام برسانند.

وی بیان کرد: نگاه ویژه دولت در رسیدگی مداوم و مستمر به طرح های اقتصاد مقاومتی به عنوان یکی از کلیدی ترین راه حل های توسعه متوازن کشور از عواملی است که آینده این طرح ها را با روشنی همراه با پیشرفت فراوان همراه خواهد کرد.

استاندار گلستان رفع موانع شرکت های تولیدی و صنعتی نیمه فعال و راکد را از جمله بخش های مورد تاکید جدی گلستان در قالب طرح های اقتصاد مقاومتی دانست و گفت: پرداخت تسهیلات برای حل مشکل سرمایه در گردش به عنوان جدی ترین دلیل تعطیلی این واحدها یکی از محورهای ستاد اقتصاد مقاومتی استان است و در دوران تصدی دولت تدبیر و امید در گلستان 637 میلیارد تومان وام رونق تولید به 572 واحد صنعتی پرداخت شد.

دکتر صادقلو یادآور شد: توسعه صادرات غیر نفتی، راه اندازی واحدهای تولیدی جدید و ایجاد زیرساخت های لازم در شهرک های صنعتی گلستان از جمله اقدامات و برنامه ریزی های بلند مدت استان برای رسیدن به توسعه پایدار است.

وی خاطر نشان کرد: در نتیجه اقدامات انجام شده دولت تدبیر و امید تعداد واحدهای تولیدی استان گلستان 20 درصد، سرمایه گذاری 38 درصد و اشتغال ایجاد شده در حوزه صنعت 23 درصد افزایش یافت.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 743
بازدید دیروز: 2226
بازدید ماه:45353
بازدید سال:45353
بازدید کل:12009454

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  28 اسفند 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس