» » ربیعی : گلستان برخوردار از ظرفیت فراوان گردشگری است

ربیعی : گلستان برخوردار از ظرفیت فراوان گردشگری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه وبودجه استان گلستان علی ربیعی وزیر تعاون ،کار ورفاه اجتماعی در ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال گلستان در گرگان اظهار کرد: متاسفانه عده ای با دست کاری آمار خدمات دولت را زیر سوال برده و سعی در ایجاد شک و شبهه برای اقدامات انجام شده دارند.

ربیعی : گلستان برخوردار از ظرفیت فراوان گردشگری است

 

ربیعی : گلستان برخوردار از ظرفیت فراوان گردشگری است

 

وی بیان کرد: این گونه اقدامات و رفتارها با هدف تخریب و تضعیف دولت سزاوارانه نیست و نباید برای کسب رای مردم دست به هر کاری زد چراکه در نهایت به ضرر منافع ملی است.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی افزود: برخی اقدامات و خدمات انجام شده دولت در مقایسه با ادوار گذشته کم نظیر و آثار به جای مانده از آن حتی بی نظیر است.
ربیعی افزود: افزایش تخت های بیمارستانی، کاهش محسوس آمار بیکاری و تلاش برای ایجاد مشاغل جدید از جمله برخی خدمات است.
وی گفت: سیاست های اشتباه در پیش گرفته شده گذشته آنقدر در بخش اشتغال کشور مشکل ایجاد کرده بود که برای رفع کامل آن به تلاش بیشتر مشابه اقدامات انجام شده دولت تدبیر و امید احتیاج است.
وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ادامه داد: بیکاری تلنبار شده کشور اگر چه با تلاش دولت به نتایج خوبی رسیده اما این اقدامات کفایت تقاضای زیاد را نکرده و نیازمند اجرای طرح های اساسی و بلند مدت در کشور هستیم.
وی به بهبود وضعیت اشتغال گلستان نیز اشاره کرد و گفت: کاهش 2 درصدی آمار بیکاری این استان بیانگر اهتمام جدی دولت در رفع مشکل استانها است.
ربیعی به اجرای طرح تکاپو در گلستان اشاره کرد و گفت: مُنکر لزوم استقرار صنایع بزرگ و مادر در استان ها نیستیم اما توجه به ظرفیت هایی مانند گردشگری و کشاورزی که از بخش های طرح تکاپو است می تواند موجب ایجاد اشتغال پایدار در منطقه شود.
وی افزود: گلستان برخوردار از ظرفیت فراوان گردشگری است و با توجه بیشتر به این بخش می تواند راه رسیدن به شکوفایی و توسعه را سریعتر طی کند.

اضافه می کنم:محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عصر روز شنبه وارد استان گلستان شدند. واز اهداف این سفرشرکت در نشست ستاد راهبردی و مدیریت اقتصاد مقاومتی و انعقاد تفاهم نامه طرح تکاپو و بهره برداری از چند طرح مخابراتی، از برنامه های سفر یکروزه این دو وزیر به استان گلستان بود.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 13513
بازدید دیروز: 2347
بازدید ماه:121176
بازدید سال:1876056
بازدید کل:13840157

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  14 آذر 1402

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس