» » سال‌نامه آماری گلستان اندرویدی شد

سال‌نامه آماری گلستان اندرویدی شد

09 آذر 1394
  | 
  • Like
  • 0

سال‌نامه آماری گلستان اندرویدی شد

 کارشناس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان گفت: اندرویدی کردن سال‌نامه آماری برای نخستین‎بار در سطح استان گلستان انجام گرفت. محمد دودانگی ظهر امروز در آئین اختتامیه سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: آمار و برنامه‎ریزی دو مولفه بااهمیت است که توجه به آن پیشرفت و توسعه استان را رقم می‎زند.

وی با اشاره به سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن تصریح کرد: ماموران سرشماری در خط مقدم جبهه آمار قرار دارند و از حوزه بخش خصوصی اقدامات موثری برای طرح صورت گرفت.

طرح سطح‎سنجی نیروی کار انجام شد

کارشناس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان در خصوص پرداختی آمارگیران گفت: با تشکیل سازمان مدیریت و برنامه‎ریزی دغدغه‎ای برای پرداختی ماموران سرشماری وجود ندارد.
دودانگی از اجرای طرح سطح‎سنجی نیروی کار خبر داد و افزود: طرح نیازسنجی نیروی کار با تلورانس 0.5 تا یک درصد تائید شده است. وی بیان داشت: در طول سال 20 هزار مراجعه‎کننده یارانه داشتیم که همکاران به نحو مطلوب پاسخگوی نیازهای آنان بودند.

برای نخستین بار یک سرشماری کامل انجام گرفت

کارشناس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان گفت: استان گلستان در زمینه حساب‎های منطقه رتبه برتر را در سطح کشور کسب کرد، در همایش سردمداران فناوری نیز چهار حوزه را انتخاب کردند که یکی از آنها دفتر آمار و اطلاعات استانداری گلستان بود.
دودانگی بیان داشت: اجرای موفق سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن در شهرستان بندرترکمن یکی از کارهای مهمی بود که پنج‎شنبه گذشته آخرین روز آمارگیری انجام گرفت و برای نخستین بار در طول سرشماری‎ها یک سرشماری کامل انجام گرفت.
وی با اشاره به اینکه 900 پرسش‌نامه برای سال بعد برنامه‎ریزی شده است، افزود: اگر طی سرشماری فقط به این نتیجه برسند که یک پرسش اصلاح شود یا یک دقیقه در وقت صرفه‎جویی شود بار مالی زیادی در سطح کشور کاهش خواهد یافت.

میانگین خطای گلستان در سرشماری نسبت به سایر شهرستان‌‎ها پایین‎تر بود

کارشناس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان گلستان گفت: یکی از کارهای خوبی که در سرشماری انجام دادیم این بود که دانش‎آموزان را بسیج کردیم تا خانواده‎های خود را ترغیب به تکمیل اطلاعات به صورت اینترنتی کنند و دو تبلت نیز به عنوان جایزه مدنظر قرار گرفتیم تا از بین افرادی که اطلاعات خود را اینترنتی تکمیل می‎کنند به صورت قرعه‎کشی از این هدایا بهره‎مند شوند.
دودانگی اظهار کرد: با استفاده از سیاست تبلیغاتی و جوایز توانستیم رتبه استان گلستان را در ارائه اطلاعات به صورت اینترنتی ارتقاء بدهیم، میانگین خطای استان گلستان نسبت به سایر شهرستان‎ها پایین‎تر بود که نشان می‎دهد کار با کیفیت انجام گرفته است.

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 1705
بازدید دیروز: 3819
بازدید ماه:27259
بازدید سال:988072
بازدید کل:11208653

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  09 مهر 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس