» » [جلسه شورای اداری شهرستان گرگان

[جلسه شورای اداری شهرستان گرگان

15 مرداد 1396
  | 
  • Like
  • 0

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان گرگان  جلسه شورای اداری این شهرستان با حضور فرماندار شهرستان ،معاون برنامه ریزی وبودجهسازمان مدیریت وبرنامه ریزی در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید . فرماندار گرگان گفت: تقریبا امسال حدود ۸۰ درصد اعتبارات شهرستان گرگان افزایش یافته است.

اعتبارات شهرستان گرگان ۸۰ درصد افزایش یافت

وی افزود:امسال در ابتدای برنامه ششم توسعه قرار داریم و با توجه به اینکه سال به اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نهادینه شده باید در اعتبارات به بخش غیردولتی و خدمات عمومی توجه کرد.
دکتر حسینی بیان داشت: اعتبارات شهرستان گرگان برای اجرای حدود 180پروژه با اعتباری بالغ بر 930میلیارد ريال در نظر گرفته شدکه تقریبا امسال حدود80 درصد اعتبارات شهرستان گرگان نسبت به سال گذشته  افزایش یافته است.
وی تصریح کرد: امسال را مقام معظم رهبری به " اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری کرده و در حوزه اعتبارات شهرستان گرگان توجه‎ای ویژه به زیرساخت‎ها در این بخش شده است.
فرماندار گرگان تاکید کرد: در این راستا پروژه‎های بخش زیرساختی، کشاورزی، آبرسانی، آموزش و پرورش عمده‎ترین مواردی بوده که در اعتبارات به آن توجه شده است.
دکترحسینی با بیان اینکه 23 میلیارد تومان برای زیرساخت‎های جهاد کشاورزی و حوزه تامین  آب شرب در نظر گرفته شده، گفت: در طی این دهه مشکلات زیادی در حوزه آب داشتیم.
وی تاکید کرد: مسائل راه و راهداری، ترمیم و مرمت طرح‎های هادی در اعتبارات شهرستان گرگان در سال جاری دیده شده است.
فرماندار گرگان درباره طرح‎های نیمه‎تمام سال 1395 هم گفت: در بودجه امسال به طرح‎های نیمه‎تمام و پروژه‎های که دولت برای اتمام آن به مردم قول داده، دیده شده است.
حسینی تاکید کرد: تنها کمتر از 10 درصد بودجه‎ها برای پروژه‎های جدید در نظر گرفته شده و به دنبال خرد کردن اعتبارات نیستیم.
وی یادآور شد: دولت به دنبال این است که دولت الکترونیک نهادینه شود و باید سرمایه‎گذاران و مردم با استفاده از پنجره واحد از فرصت‎های برابر برخوردار باشند.
فرماندار گرگان یادآور شد: با وجود اینکه شهر گرگان در مرکزیت است اما با محدودیت‎هایی رو به رو است که باید به آن توجه شود.

اعتبارات شهرستان گرگان ۸۰ درصد افزایش یافت

 

اعتبارات شهرستان گرگان ۸۰ درصد افزایش یافت

 

اعتبارات شهرستان گرگان ۸۰ درصد افزایش یافت

 

اعتبارات شهرستان گرگان ۸۰ درصد افزایش یافت

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 650
بازدید دیروز: 504
بازدید ماه:5714
بازدید سال:825403
بازدید کل:8879053

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  08 مهر 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس