» » مسئولان نقاط قوت و ضعف سرشماری نفوس و مسکن را شناسایی کنند

مسئولان نقاط قوت و ضعف سرشماری نفوس و مسکن را شناسایی کنند

09 آذر 1394
  | 
  • Like
  • 0

مسئولان نقاط قوت و ضعف سرشماری نفوس و مسکن را شناسایی کنند

  معاون فرماندار بندرترکمن از مسئولان خواست تا نقاط قوت و ضعف سرشماری نفوس و مسکن را رصد و شناسایی کنند. سید صادق شیرنگی ظهر امروز در آئین اختتامیه سرشماری آزمایشی نفوس و مسکن ضمن تسلیت فرا رسیدن اربعین حسینی اظهار کرد: طرح سرشماری نفوس و مسکن در شهرستان بندرترکمن با موفقیت اجرا شد.

وی با اشاره به اینکه سرشماری مسیر درست تصمیم‎گیری را برای مسئولان هموار می‎کند، تصریح کرد: فرمانداری بندر ترکمن در زمینه سرشماری نفوس و مسکن جزو شهرستان‎های پایلوت قرار گرفت و کارنامه خوبی در این بخش ارائه کرد.

خوداظهاری در سرشماری نفوس و مسکن در اولویت قرار گرفت

معاون فرماندار بندرترکمن افزود: تهیه مکان به منظور استقرار ستاد برای استفاده آمارگیران، تهیه امکانات سخت‎افزاری و نرم‎افزاری، تهیه مکان برای برگزاری کلاس‎های آموزشی آمارگیران و تامین خودرو برای اجرای سرشماری انجام شد.
شیرنگی گفت: سرشماری نفوس و مسکن به صورت آزمایشی برای نخستین‎بار به دو روش در شهرستان بندرترکمن انجام شد که به صورت مراجعه حضوری و با استفاده از تبلت همچنین خوداظهاری از طریق ورود به سامانه آمار و اطلاعات سرشماری صورت گرفت که روش دوم بیشتر مدنظر قرار داشت.
وی بیان داشت: فراخوان ثبت‎نام اینترنتی کارمندان و دانش‎آموزان، دعوت خانواده‎ها برای خوداظهاری، نصب بنر و توجیه شروع طرح آمارگیری، هماهنگی با ائمه جمعه، برگزاری جلسه با دهیاران به منظور اطلاع‎رسانی به مردم از اقداماتی بود که برای بهتر برگزار شدن سرشماری انجام گرفت.

مردم تشویق به ثبت اطلاعات اینترنتی شدند

معاون فرماندار بندرترکمن افزود: از تمام ظرفیت‎ها و امکانات شهرستان بندرترکمن برای اطلاع‎رسانی استفاده شد تا مردم تشویق به ثبت اطلاعات از طریق اینترنتی کنند.
شیرنگی گفت: حتی اداراتی که مخاطبان زیادی داشتند مانند آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی و مرکز بهداشت به صورت جداگانه جلسه برگزار شد و نسبت به اطلاع‎رسانی و ثبت‎نام اینترنتی اهتمام شد.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 77
بازدید دیروز: 1251
بازدید ماه:6392
بازدید سال:826081
بازدید کل:8879731

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  08 مهر 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس