» » سومین جلسه شورای فنی استان

سومین جلسه شورای فنی استان

23 شهریور 1396
  | 
  • Like
  • 0

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان ،سومین جلسه شورای فنی استان در سال 1396 در ساعت 8:30 صبح روز چهارشنبه مورخ 22/6/96 با حضور جناب آقای مهندس پیش قدم رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، جناب آقای مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، برخی از مدیران و معاونین دستگاههای اجرایی و نمایندگان انجمن صنفی پیمانکاران استان در محل سالن جلسات حوزه معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار گردید.

سومین جلسه شورای فنی استان

 

در ابتدا آقای مهندس کلانتری رئیس گروه نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر کارگروه پیمان و ضوابط فنی شورا ضمن خیر مقدم به حاضرین و تسلیت پیشاپیش ایام ماه محرم، گزارشی از جلسات کارشناسی کارگروه در خصوص بررسی موارد اختلاف در قراردادهای سرجمع و همچنین در نظر گرفتن امتیاز ارزیابی مناسب برای پیمانکاران بومی استان در مناقصات دستگاههای اجرایی را مطرح نمود.

سومین جلسه شورای فنی استان

 

 در این جلسه جناب آقای مهندس پیش قدم رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و دبیر شورا بر رعایت کلیه بخشنامه های حوزه نظام فنی و اجرایی در پیگیری و حل کلیه موارد اختلاف فیمابین عوامل نظام فنی و اجرایی استان تاکید نمودند.

سومین جلسه شورای فنی استان

 

همچنین جناب آقای مهندس مروتی معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز به لزوم بررسی اشکالات و موانع اجرائی پروژه ها و تعیین راه حل منصفانه در ابتدای بروز مشکلات توسط دستگاههای اجرایی اشاره نمودند.

در این جلسه موضوع در نظر گرفتن امتیاز ارزیابی مناسب از منظر بومی و غیر بومی برای پیمانکاران بومی استان در مناقصات دستگاههای اجرایی که در جلسات قبلی شورای فنی استان نیز طرح گردیده بود مطرح که با توجه به عدم وجود منع قانونی برای در نظر گرفتن موضوع در قانون برگزاری مناقصات و آیین نامه های اجرایی آن، امتیاز 20 برای صرفاً معیار بومی بودن پیمانکاران در ارزیابی های کیفی مناقصات کلیه دستگاههای اجرایی استان لحاظ گردید.

در ادامه جلسه جناب آقای مهندس پیش قدم رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان به برخی موضوعات مدنظر جامعه پیمانکاران استان و درخواستهای آنها از دستگاههای اجرایی استان اشاره و از کلیه مدیران دستگاههای اجرایی خواستند تا با توجه به مشکلات و شرایط حال حاضر اعتبارات پروژه های عمرانی، با ایجاد فضای تعامل دوسویه و ایجاد فرصت برای این جامعه جهت ارائه نظرات و بیان مشکلات صنفی خود، موجبات حسن اجرای عملیات و بهبود وضعیت موجود را رقم بزنند.

سپس جناب آقای مهندس مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز بر لزوم رفع مشکلات مطروحه پیمانکاران استان تاکید و در این خصوص توصیه هایی به دستگاههای اجرایی استان نمودند که همه مدیران دستگاههای اجرایی استان موظفند جهت بررسی مشکلات و بیان دیدگاههای پیمانکاران، جلسات مستمری را به صورت یک روز در هر ماه با انجمن صنفی مربوطه و پیمانکاران طرف قرارداد خود برگزار و موارد را بررسی نمایند.

در انتهای جلسه مقرر گردید جلسه بعدی شورای فنی استان با حضور جمعی از پیمانکاران استان و همچنین مدیران دستگاههای اجرایی، با هدف بیان دیدگاهها و مشکلات صنفی پیمانکاران استان و ارائه و پیگیری راهکارهای عملی در زمینه رفع آنها برگزار گردد.

سومین جلسه شورای فنی استان

 

سومین جلسه شورای فنی استان

 

سومین جلسه شورای فنی استان

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 7671
بازدید دیروز: 6453
بازدید ماه:111144
بازدید سال:731049
بازدید کل:10951630

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  19 مرداد 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس