» » مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی باید برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا باشد
دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان؛

مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی باید برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا باشد

مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی باید برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا باشد

 

دبیر ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان گلستان اظهار کرد: مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی که به دستگاه های اجرایی ابلاغ می‎شود لازم الاجرا است و باید دستگاه‎ها پیگیری لازم جهت اقدامات عملی و ملموس را داشته باشند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه استان، مهندس حسین پیش قدم در سی و پنجمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان،تصریح کرد: دستگاه های اجرایی استانی باید موضوعات قابل تفویض به مدیریت شهرستانی را اعلام کنند تا در اجرای پروژه های سرمایه گاری تسریع لازم صورت گیرد.
وی با اشاره به مصوبات جلسه گذشته ستاد اقتصاد مقاومتی استان ، گفت: موضوع تامین منابع آبی 7 هزار هکتار از اراضی حاشیه رود اترک را در دستور کار داریم و باید گزارش آن به دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی ابلاغ شود.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان گلستان ادامه داد: 57 پروژه‎های مهم استان را در 3 حوزه اقتصادی، عمرانی و حوزه استانداری تقسیم‎بندی و جلسات مختلفی را در این زمینه برگزار کردیم.
مهندس پیش‌قدم به مشکل مطالبات سهامداران نیروگاه علی‎آبادکتول اشاره و تاکید کرد: چنانچه صنعت و معدن مجوز لازم را صادر کند از فاینانس برای حل مشکل نیروگاه علی‎آبادکتول استفاده می‎کنیم.
رئیس سازمان برنامه و بودجه استان یادآور شد : در سا‌جاری بنا بود 427 میلیارد تومان از سوی بانک‎های عامل به عنوان تسهیلات اقتصاد مقاومتی به صنایع استان تخصیص داده شود که از این میزان 300 میلیارد تومان آن از سوی بانک‎ها ابلاغ شده و حدود 123 میلیارد تومان آن پرداخت نشده است.
وی خاطر نشان کرد: بر اساس مصوبات گذشته بنا بود طی 10 روز جواب طرح‎های اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه‎های اجرایی به دبیرخانه ابلاغ شود و در حال حاضر وقت زیادی از زمان جلسات برای پیگیری صرف می شود و باید سامانه‎ای به این منظور ایجاد می‎کنیم تا شرح وظایف و گزارش عملکرد دستگاه‎ها را دریافت کند.
مهندس پیشقدم یادآور شد: در جلسه امروز مباحث مربوط به 20 پروژه اساسی اقتصاد مقاومتی استان با جزئیات کامل بررسی و پیرامون آنها تصمیم گیری شد.
وی افزود: سامانه های «دادور» و «یاور» به منظور پیگیری طرح‎های مرتبط با اقتصاد مقاومتی از سوی سازمان ابلاغ شده که که گلستان نیز با موافقت استاندار محترم به 10 استان اجرا کننده این سامانه ها ملحق خواهد شد.

 

مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی باید برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا باشدمصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی باید برای دستگاه های اجرایی لازم الاجرا باشد
فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 108
بازدید دیروز: 1260
بازدید ماه:15159
بازدید سال:318791
بازدید کل:9408759

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  09 مرداد 1400

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس