» » دكتر نوبخت : حقوق كاركنان دولت سال آينده ۲۰ درصد افزايش مي‌يابد

دكتر نوبخت : حقوق كاركنان دولت سال آينده ۲۰ درصد افزايش مي‌يابد

معاون ‌رئيس‌جمهوري و رئيس‌ سازمان برنامه و بودجه كشور گفت: در لايحه بودجه سال آينده افزايش ۲۰ درصدي حقوق كاركنان دولت پيش بيني شده كه برابر يك پنجم حقوق آنان است.

دكتر نوبخت : حقوق كاركنان دولت سال آينده ۲۰ درصد افزايش مي‌يابد

 


به گزارش مركز ‌اطلاع‌رساني،‌ روابط‌عمومي و امور بين‌الملل سازمان برنامه و بودجه كشور، دكترمحمدباقر نوبخت در حاشيه نشست هيئت دولت با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: يكي از ويژگي بودجه سال آينده اين است كه با وجود قرار داشتن در شرايط تحريم، به معيشت مردم به ويژه كاركنان دولت از طريق دستمزد توجه ويژه شده است.
وي درباره روند رسيدگي به پيش‌نويس لايحه بودجه در دولت گفت: در جلسه روز گذشته هيات دولت كار رسيدگي به ۲۴ تبصره پيشنهادي سازمان برنامه و بودجه براي اين لايحه به تصويب رسيد.
دكتر نوبخت افزود: لايحه بودجه فقط محدود به احكام نيست بلكه ارقام آن هم مهم است كه اين ارقام در قالب جداول تفصيلي به دولت ارائه شد و در جلسه نهايي دولت كه يكشنبه آينده (۱۱ آذر) برگزار مي شود، ارقام و جداول تصويب نهايي مي شود و مي توانيم بگوييم لايحه براي تقديم به مجلس آماده است. 
رئيس سازمان برنامه و بودجه تاكيد كرد: سال ۱۳۹۸، سال ويژه اي است كه بايد در شرايطي كه به گفته آمريكايي‌هاي بي رحمانه ترين تحريم ها عليه ايران وضع شده است، كشور را اداره كنيم.
وي با اعلام‌اينكه تحريم بر منابع، مصارف و اهداف بودجه سايه مي‌افكند، اظهار كرد: هنر ما اين است كه از تجربه‌هاي گذشته و امكاناتي كه تجهيز كرديم، بتوانيم در خصوص منابع، مصارف و اهداف شرايط تحريم را دور بزنيم. 
دكتر نوبخت افزود: تيم بزرگي در آمريكا مستقر است كه راه‌هاي گذشته را مطالعه كرده و مي‌خواهد بداند ايران ممكن است چه راه هاي جديدي براي دور زدن تحريم ها به كار بگيرد و از اين رو نمي توان جزئيات بيشتري از برنامه هاي دولت براي عبور از تحريم ها ارايه كرد.

بودجه سال آينده شفاف است
معاون‌رئيس‌جمهوري با بيان اينكه بودجه سال آينده شفاف است، گفت: صندوق بين المللي پولي در آخرين گزارش شفافيت بودجه ايران را تحسين برانگيز اعلام كرد.
وي افزود: تلاش كرديم منابع بودجه را به دقت انتخاب كنيم و اينگونه نباشد كه بي جهت منابع واهي معرفي كرده و براي آن هزينه بتراشيم و بعد در تحقق آن با مشكل روبرو شويم.
رئيس سازمان برنامه و بودجه كشور گفت: براي بودجه امسال، دولت سال گذشته ۳۲۰ هزار ميليارد تومان منابع پيش‌بيني كرد كه همين رقم تحصيل شد. امسال اين عدد با توجه به اينكه بايد در جلسه نهايي دولت تصويب شود، دوشنبه هفته آينده اعلام مي شود.
رئيس سازمان برنامه و بودجه تاكيد كرد: اميدواريم بتوانيم همه برنامه را ضد تحريم كنيم. 

مطالب مشابه

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 706
بازدید دیروز: 2599
بازدید ماه:9620
بازدید سال:829309
بازدید کل:8882959

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  10 مهر 1399

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس