صفحه اصلی > اخبار / اخبار تصویری / اسلایدر > استاندارگلستان در افتتاحیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین: شرط اصلی موفقیت در جامعه موفقیت در خانواده است

استاندارگلستان در افتتاحیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین: شرط اصلی موفقیت در جامعه موفقیت در خانواده است


14-05-1398, 08:12. نویسنده: karimi
استاندارگلستان در افتتاحیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین:

شرط اصلی موفقیت در جامعه موفقیت در خانواده است

شرط اصلی موفقیت در جامعه موفقیت در خانواده است

استاندار گلستان، داشتن خانواده موفق را از شروط اصلی موفقیت در جامعه دانست و اظهار کرد: ازدواج شروع یک مسئولیت است و هرکس ازدواج موفقی داشت حتما در مسئولیت های اجتماعی نیز موفق خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان و به نقل از استانداری گلستان، دکتر هادی حق شناس عصر یکشنبه ۱۳ مرداد در افتتاحیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین با ابراز خرسندی از برگزاری این جشنواره در این استان خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم این مراسم در یکی از بهترین استانهای کشور به لحاظ تجمع اقوام برگزار شده است.
وی با اشاره به تقارن برگزاری این جشنواره با سالروز پیوند نورانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه (س) تصریح کرد: ما مسلمانان باید با الگوگیری از این دو زوج آسمانی، ازدواج های آسان و موفق را ترویج کنیم.
دکتر حق شناس با تاکید بر تسهیل شرایط ازدواج برای جوانان گفت: وظیفه ما مسئولان است که بیکاری را کاهش دهیم تا جوانان با اشتعال به کار انگیزه ازدواج پیدا کنند و خانواده ها هم موظفند شرایط ازدواج را برای جوانان تسهیل نمایند. 
استاندار گلستان افزود: شرط اصلی ازدواج موفق، اصالت خانوادگی است و پر زرق و برق بودن ازدواج دلیل موفقیت آن نیست. 
وی در پایان خاطرنشان کرد: در این جشنواره آداب اصیل ایرانی و اسلامی معرفی و ترویج خواهد شد که همانا ترویج ازدواج آسان است.
نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین ۱۳ الی ۱۵ مرداد در گرگان برگزار می شود.

استاندارگلستان در افتتاحیه نخستین جشنواره ملی ازدواج اقوام ایران زمین: شرط اصلی موفقیت در جامعه موفقیت در خانواده است

 


بازگشت