» » برگزاری هشتمین کارگروه تنظیم بازار استان

برگزاری هشتمین کارگروه تنظیم بازار استان

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان گلستان هشتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار استان با حضور  دکتر سید مناف هاشمی استاندار ، آقای روزبهان رئیس سازمان مدیریت وبرنامه ریزی استان،قوانلو  رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان وسایر اعضاء در محل استانداری گلستان برگزار گردید.

برگزاری هشتمین کارگروه تنظیم بازار استان

 

 استاندار گلستان در این جلسه با اشاره به اینکه سهمیه برنج و شکر ستاد تنظیم بازار کشور به استان ابلاغ و به زودی توزیع می شود،اظهار کرد: سهمیه ستاد تنظیم بازار کشور برای استان 200 تن برنج و 100 تن شکر است. وی تصریح کرد: نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار برای برنج تایلندی5700 و شکر 3000 تومان در نظر گرفته شده است.

 استاندار همچنین  با تاکید بر اینکه مرغ در استان بایدحداقل 1000تومان کمتر نسبت به بازار تهران به مردم عرضه شود ، افزود: گلستان در 8 ماهه اول سال سالجاری  9.2درصد افزایش تولید نسبت به مشابه سال قبل افزایش جوجه ریزی داشته است و گلستان یکی از استان های شاخص کشور در تولید گوشت مرغ است.

 دکتر هاشمی با بیان اینکه بعضی از دستگاههای اجرایی استان جهت تخصیص در بودجه سال 98 مصوباتی خوبی داشتند،یاد آور شد:در حوزه زهکشی استان نزدیک به صد میلیارد تومان مصوبات استان بوده که با پیگیری دستگاه مرتبط به نتایج خوبی خواهد رسید.

برگزاری هشتمین کارگروه تنظیم بازار استان

 

 دکتر هاشمی مصوبات حوزه راه آهن را نزدیک 80 میلیارد تومان دانست و خاطر نشان کرد:در حوزه آب نیز نزدیک 100 میلیارد تومان مصوبات داشتیم که پیگیری مسئولین حوزه مربوطه را می طلبد.

 وی عدم شفافیت را معضلی برای استان دانست و گفت: اگر همه اقدامات در کشور بصورت سیستماتیک انجام شود، با ایجاد شفافیت می توان مبادی فساد را شناسایی و با آن مبارزه کرد.

 استاندار گلستان با اشاره به اینکه بعد از 13 آبان کشور به سمت ثبات در حال حرکت است،گفت: این استان در بحث تامین دارو و لوازم پزشکی جز کم التهاب ترین استانها بوده است.

 وی در بخشی دیگری از بیانات خود اشاره ای به مشکلات نشریات و چاپخانه های استان داشت و تصریح کرد:آگهی های دستگاههای اجرایی استان طبق مجوز اداره فرهنگ و ارشاد بصورت دوره بین نشریات استان توزیع شده تا مشکلی در این حوزه احساس نشود.

برگزاری هشتمین کارگروه تنظیم بازار استان

 

برگزاری هشتمین کارگروه تنظیم بازار استان

 

 

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 1467
بازدید دیروز: 3819
بازدید ماه:27021
بازدید سال:987834
بازدید کل:11208415

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  09 مهر 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس