» » جایگاه پنجمی استان گلستان در سرشماری حضوری از منظر درصد پیشرفت کار

جایگاه پنجمی استان گلستان در سرشماری حضوری از منظر درصد پیشرفت کار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان برنامه و بودجه مهدی ملاغلامعلی معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان و قائم مقام مدیر اجرای سرشماری استان، پیشرفت سرشماری حضوری در استان را تا ساعت 8 صبح روز شنبه مورخ 1395/8/8، 31.3درصد و جایگاه استان را در بین استان‌های کشور از لحاظ میزان پیشرفت کار،  رتبه پنجم اعلام نمود.

جایگاه پنجمی استان گلستان در سرشماری حضوری از منظر درصد پیشرفت کار

 

ایشان با بیان این مطلب افزود، از ابتدای روز چهارشنبه 28 مهر و آغاز سرشماری حضوری تا ساعت 8 صبح روز ‌شنبه مورخ 8/8/1395آبان‌ماه، ماموران سرشماری به 327960  مکان  مراجعه حضوری داشته اند که دراین مکانها ،  193904 اقامتگاه حداقل یک خانوار حضور داشته اند.

وی افزود :در مکانهای اقامتگاههای خانوار تعداد 210874 خانوار فهرست گردیده اند که سهمی معادل 34.33 درصدی از کل 614325 خانوار براورد شده استان می باشدکه دربین استانهای کشور در جایگاه پنجم قرار گرفته است

.ملاغلامعلی گفت:از 210874 خانوار فهرست‌ شده، با 77681 خانوار (معادل 36.84 درصد) مصاحبه حضوری انجام و اطلاعات آنان دریافت و از 114510 خانوار (معادل 54.30 درصد) که ثبت‌نام اینترنتی انجام داده بودند، کد آماری دریافت شد.

قائم مقام مدیراجرای سرشماری استان افزود: در حوزه های آماری سطح استان ماموران سرشماری تعداد 5205 خانوار غایب را  نیز فهرست نموده اند  وکد خانوار غائب به آنان اعلام شده است. که تا امروز 208خانوار با کد خانوار غایب، اقدام به سرشماری اینترنتی نموده‌اند و 89 خانوار بصورت تلفنی و طی تماس با ستاد سرشماری شهرستان، ثبت‌نام شده‌اند. (کل غائبین سرشماری شده استان 297 خانوار و رقمی معادل 5.7 درصد از کل غائبین)

ملاغلامعلی ادامه داد:جمعیت خانوارهای سرشماری شده استان تاکنون 657445 نفر بوده که سهمی معادل 33.9 درصد از جمعیت برآورد شده استان را نشان می دهد .

قائم مقام مدیر اجرای سرشماری در ادامه از خانوارهایی که در زمان مراجعه ماموران سرشماری به درب منازل آنها در منازل حضور ندارند (آنهایی که سرشماری اینترنتی انجام داده و کد آماری دارند و آنهایی که تا کنون سرشماری اینترنتی انجام نداده‌اند) درخواست کرد، با استفاده  ازکد خانوار غائب که ماموران سرشماری در یک برگ اطلاعیه  در منازل آنان قرار داده شده است، می‌توانند به دو شیوه عمل نمایند :

  • مراجعه به سایت سرشماری sarshomari95.ir و ارائه کد رهگیری و یا ثبت‌نام اینترنتی.
  • تماس تلفنی با ستاد سرشماری شهرستان با شماره تماس اعلام شده در برگه و ارائه کد رهگیری و یا ثبت‌نام اینترنتی.

ملاغلامعلی در پایان ضمن تقدیر و سپاس از کلیه هم‌استانی‌های عزیز، خواستند با مأموران سرشماری نهایت همکاری را داشته باشند و از خانوارهایی که موفق به انجام سرشماری اینترنتی نشده‌اند نیز خواست قبل از مراجعه مأموران آمارگیر، کد ملی و اطلاعات هویتی اعضای خانوار و کدپستی منزل مسکونی را قبل از مراجعه مأموران در دسترس داشته‌اند.

فعلا نظری ثبت نشده است.ما را با ثبت نظرات ارزشمند خود همراهی کنید

نظر دهید

اطلاعات
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.

معاونت ها و مدیریت ها

سامانه ها

آمار سایت

آمار بازدید
بازدید امروز: 1424
بازدید دیروز: 3819
بازدید ماه:26978
بازدید سال:987791
بازدید کل:11208372

نظرسنجی

نظرشما در مورد محتوای سایت ؟

آخرین بروزرسانی

در تاریخ:  09 مهر 1401

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گلستان

google
yahoo
alexa
ebook
Baidu.com
Wikipedia
Blogger.com
Windows Live
Amazon.com
eBay
Bing
Ask
استانداری گلستان
سفارش طراحی وب سایت - سفارش دات نت
دستگاههای اجرایی, سازمان, سرشماری, عوامل اجرایی, مسکن, نفوس